Ющенко в 35-й раз зійшов на Говерлу

По дорозі на Говерлу президент зупинявся, пив джерельну воду, посеред маршруту біля державного прапора України зробив привал.

Президент України Віктор Ющенко у 35-й раз здійснив сходження на найвищу гору України – Говерлу з нагоди річниці проголошення Декларації про державний суверенітет України.

Ющенко здійснював сходження найважчим маршрутом з двох.

Він почав сходження о 10.30, а на Говерлу піднявся о 13.15. По дорозі на Говерлу президент зупинявся, пив джерельну воду, посеред маршруту біля державного прапора України зробив невеликий привал.

Разом із главою держави на Говерлу піднялися тисячі членів і прихильників "Нашої України", керівники облдержадміністрацій, народні депутати Зиновій Шкутяк, Ярослав Кендзьор, Андрій Парубій.

Перед початком віче на найвищій вершині Карпат (2061 метр) Ющенко схилив коліно і поцілував державний прапор, а пластуни в урочистій обстановці підняли прапор.

"Говерла – не лише найвища географічна точка України. Це вершина духу української нації – символ величі і могутності. Ми – сильна нація. Ми змогли вистояти. Ми зможемо побудувати могутню й багату Україну. Ми не раз піднімалися на нашу найвищу гору і щоразу перемагали. Так буде і зараз.

Ми йдемо вперед і ми переможемо. Бо наша перемога – це ідея України: бути сильною державою, мати українську душу, бути вільною, демократичною, заможною європейською країною. Національній ідеї альтернативи немає", - наголосив Ющенко.

Глава держави подякував усім учасникам сходження на Говерлу за сумління, яке вони проявили нинішнього дня, і побажав їм родинного щастя та успіхів у досягненні мети.

Читайте також:

Ющенко на Говерлі пообіцяв вдруге стати президентом

Ющенко іде в президенти, тому що він самодостатній

Ющенко на Говерлі збиратиме сміття

Гуцули просять Ющенка не брати на Говерлу всю свою свиту

ВідеоВіктор Ющенко знову пішов на Говерлу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: