Ющенко: в ДАІ працюють нездари

"Ви працюєте бездарно і непрофесійно!". Таку заяву зробив сьогодні Віктор Ющенко, виступаючи на нараді з питань роботи Державної автоінспекції.

"Щороку ми втрачаємо на дорогах 7-7,5 тис. людей – це оцінка вашої роботи. Ви працюєте бездарно і непрофесійно!". Таку заяву зробив сьогодні президент України Віктор Ющенко, виступаючи на нараді з питань роботи Державної автоінспекції.

Як відзначив президент, кількість загиблих в ДТП в Україні в 8 разів перевищує середній світовий показник. "Особливо страшна статистика дитячого травматизму на дорогах. Більше всього людей гине в Київській області – на 100 тис. населення – 36,4 людини, далі йдуть Житомирська область і Крим", - сказав він.

Міліція в Україні (Фото: Обозреватель)
Обозреватель
Президент розкритикував роботу міліції (Фото: www.svoboda.lviv.ua)
Глава держави попросив дати оцінку діяльності автоінспекції, "навести порядок на кожній території і звільнити непрофесійних керівників ДАІ".

В якості особливої проблеми в роботі ДАІ президент виділив хабарництво і фальсифікації. За його словами, "це ганьба, це сором. І від цього рівень довіри до ДАІ є особливо низьким. Вам ніхто не довіряє", - підкреслив Ющенко.

Президент висловив намір підписати указ щодо безпеки дорожнього руху. Як відзначив глава держави, "в рамках указу, який я підпишу, нам потрібно виробити план, щоб забезпечити безпеку на гідному рівні". За словами президента, "якщо говорити про останні 7 років – міліцією накладено в 2006 р. в два рази менше штрафів і в 7 разів менше стягнутий штрафів, ніж було 6 років назад", - сказав президент.

Кажучи про стан доріг, Ющенко підкреслив, що "на дорогах України є 4,162 тис. пунктів, де найбільша концентрація ДТП. Це не дико, що протягом 30 днів нічого ви там не можете зробити, облаштувати ті перехрестя згідно із законом? Я даю три місяці, щоб з цих 4,162 тис. залишився нуль", - заявив глава держави.

Нагадаємо, ще 5 листопада президент висловлював стурбованість кількістю ДТП в Україні. Тоді глава держави доручив в.о. міністра внутрішніх справ в короткий термін підготувати законопроект, який би істотно підвищив розмір штрафних санкцій за порушення правил дорожнього руху, а також дозволив би працівникам ДАІ застосовувати штрафні санкції до порушників на місцях.

За 9 місяців 2007 р. на дорогах країни відбулося 44,7 тис. ДТП, в них загинули 6521 людина.

ВідеоЗаява Президента (ексклюзивне відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: