Ющенко вдруге закриває Окружний суд

Секретаріат президента подав апеляцію на ухвалу про зупинення указу щодо ліквідації Окружного адмінсуду Києва.

Ухвала про зупинення указу є відверто незаконною і поза межами компетенції адміністративних судів - наголосив представник президента у судах Руслан Кирилюк.

Нагадаємо, 15 жовтня Київський обласний адміністративний суд зупинив дію указу президента України Віктора Ющенка "Питання мережі та кількісного складу суддів адміністративних судів України", яким ліквідовано Окружний адміністративний суд Києва.

"Це є відверто протиправним втручанням у конституційні повноваження президента України. Ці питання має вирішувати виключно Конституційний суд", - сказав Кирилюк. Він повідомив, що Секретаріат президента вже подав апеляційну скаргу на цю ухвалу.

"Я переконаний, що суд апеляційної інстанції прийме законне рішення і дасть належну юридичну оцінку", - наголосив Кирилюк.

Водночас він підкреслив, що всі попередні події показують, що "наступним кроком буде блокування роботи Київського апеляційного адміністративного суду".

Він підкреслив, що на сьогодні всі адміністративні суди, які знаходяться в Києві, фактично не працюють внаслідок блокування представниками БЮТ. 

Окрім того, він повідомив, що існує інформація про те, що на завтра, 16 жовтня, планується організація засідання Ради суддів України, і не виключено, що на ній буде розглядатися питання про звільнення з посади голови Вищого адміністративного суду України Олександра Пасенюка.

"Усе це свідчить про сплановані дії, які можна назвати лише безпрецедентним рейдерством проти всієї судової системи України", - підкреслив Кирилюк.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: