Ющенко ветував закон про "Артек"

Президент повернув до парламенту закон про державну підтримку дитячого центру. Він хоче, аби депутати врахували його пропозиції.

Президент Віктор Ющенко повернув до Верховної ради закон про державну підтримку "Артеку", яким виділялися земельні ділянки для дитячого центру.

Ющенко зазначив, що зацікавлений в якнайшвидшому підписанні закону, втім, документ, на його думку, має низку недоліків, які створюватимуть перешкоди в роботі "Артеку" та "Молодої гвардії".

Тому він повернув законопроект до парламенту зі своїми пропозиціями. Зокрема, Ющенко виділив три основних момента.

Він запропонував надати в постійне користування дитячому табору ще одну земельну ділянку розміром 2,8 гектара колишнього пансіонату "Аю-Даг" (із пляжною зоною), що перебуває у дитячого центру "Артек" на праві господарського відання.

Глава держави також хоче дозволити оренду закріпленого за дитячими центрами майна для розміщення аптечних кіосків, інженерно-технічних споруд зв'язку, а також банкоматів.

Ющенко звернув увагу і на те, що останнім часом почастішали спроби запровадження сервітуту стосовно земельних ділянок, наданих у постійне користування "Артеку".

"Проте встановлення земельного сервітуту може призвести до проходу (проїзду) територією дитячого центру вантажного транспорту, що спричинить загрозу життю і здоров'ю дітей та завдасть шкоду природному середовищу", - зазначає президент і пропонує заборонити встановлення сервітуту щодо майна, закріпленого за дитячими центрами.

Тим часом на розрахунковий рахунок Міжнародного дитячого центру "Артек" вже надійшов перший транш від Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту, який дозволить частково погасити заборгованість по заробітній платі і розпочати підготовку до сезону.

Читайте також:

"Артек" отримав "рекордне фінансування"

Рада забрала в Ющенка 60 млн. грн. І віддала їх дітям

Тимошенко забрала "Артек" собі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: