Ющенко ветував закон про імпічмент

Ющенко ветував закон щодо діяльності Конституційного Суду, який стосується процедури імпічменту.

Ющенко ветував закон, яким Верховна Рада врегулювала процедуру перевірки Конституційним Судом дотримання норм розслідування і розгляду справи про відсторонення президента у порядку імпічменту.

Президент наголосив, що низка положень цього закону не відповідає Конституції.

"Деякі із запропонованих змін не узгоджуються з іншими нормами закону про Конституційний Суд, потребують техніко-юридичного доопрацювання", - зазначив Ющенко.

Крім того, він ветував нову редакцію закону про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом.

Ющенко заявив, що "нова редакція закону не пропонує принципово нових методів та механізмів боротьби з легалізацією доходів, отриманих злочинним шляхом, а тільки наділяє Держкомітет фінмоніторингу невиправдано великими повноваженнями".

Як повідомлялося, 5 листопада Рада врегулювала процедуру перевірки КС ходу розслідування імпічменту президента.

Крім цього, Рада заборонила повторне призупинення актів Кабміну президентом у разі визнання КС їх конституційності або відмови відкривати провадження щодо перевірки конституційності цих актів.

При цьому парламент встановив, що президент може направити до КС подання про відповідність Конституції актів Кабміну не пізніше закінчення 15-денного терміну набуття чинності відповідного акту.

Читайте також:

КС визнав закон про імпічмент Ющенку неконституційним

Тимошенко: імпічмент Ющенку проводити надто пізно

Кравчук - Ющенку: імпічмент - це нормально

Рада подолала вето на закон про імпічмент Ющенку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: