Ющенко ветував закон про продовження мораторію на продаж землі

Президент наклав вето на закон про продовження мораторію на продаж земельних ділянок.

Президент України Віктор Ющенко ветував закон "Про внесення змін до пунктів 14 і 15 розділу X "Перехідні положення" Земельного кодексу України щодо терміну на продаж земельних ділянок".

"Відповідно до частини другої статті 94 Конституції України президент України Віктор Ющенко повернув зі своїми пропозиціями Закон "Про внесення змін до пунктів 14 і 15 розділу X "Перехідні положення" Земельного кодексу України щодо терміну на продаж земельних ділянок" для повторного розгляду Верховною радою", - говориться на офіційному сайті президента.

Представлятиме пропозиції Ющенка під час розгляду Закону на пленарному засіданні парламенту перший заступник глави Секретаріату президента України - представник президента в Кабінеті міністрів Олександр Шлапак.

Нагадаємо, 22 грудня Верховна рада ухвалила в першому читанні зміни до перехідних положень Земельного кодексу України, які передбачають продовжити мораторій на продаж земельних ділянок на два роки – до 1 січня 2012 року. За таке рішення проголосували 332 із 427 депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

Як відомо, термін дії чинного мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення спливає 1 січня 2010 року.

Читайте також:

Рада підтримала продовження мораторію на продаж землі до 2012 року

Депутати ВР продовжили мораторій на продаж с/г землі

ВР продовжила мораторій на продаж земл

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: