Ющенко: вибори будуть (відео)

Позачергові вибори до Верховної ради неодмінно відбудуться - заявив Віктор Ющенко.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"Вибори ці відбудуться незалежно від трюків, які робить прем'єр-міністр та її політична сила", – сказав глава держави. Він висловив переконання, що найближчим часом буде знайдено рішення щодо фінансування виборчої кампанії, яке досі не підкріплено необхідними кроками.

Віктор Ющенко
УНІАН
Президент запевняє, що вибори до ВР відбудуться
Ющенко також відзначив, що блокування роботи судів засвідчило значний вплив однієї політичної сили на роботу судової системи та ще раз підтвердило нагальність її реформування. Президент оцінив дії БЮТ у парламенті та судах як "політичне рейдерство і злочинні дії проти демократії". Він окремо нагадав, що розглядати позови щодо конституційності указу про розпуск ВР може лише Конституційний суд України.

"Але до Конституційного суду ніхто не звертається, тому що розуміють, яку відповідь отримають", – додав Ющенко.

Глава держави ще раз нагадав про політичні обставини, що створили правові підстави для призначення позачергових виборів. При цьому він наголосив: політичні сили ВР самі змоделювали цю ситуацію, показавши власну неспроможність або небажання результативно провести переговори щодо створення коаліції.

Ющенко переконаний, що призначення дострокових виборів було питанням не доцільності, а законності, адже йдеться про "єдиний спосіб" нормалізації ситуації у ВР, формування внаслідок виборів ефективно працюючих парламенту та уряду, в чому, безумовно, зацікавлений глава держави.

"Я не зійду як президент з процесу забезпечення дострокових виборів", – наголосив Ющенко, закликавши "зняти ілюзію щодо того, відбудуться ці вибори чи ні".

ВідеоЮщенко впевнений, що вибори будуть

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: