Ющенко: вибори визначать - повертатися у колонію чи йти в Європу

Президент розповів полякам про вибори, курс українців та про те, як він підтримує підготовку до Євро-2012. Каже, що немає проблем.

Нинішня президентська кампанія стане вибором між тоталітарним і демократичним курсом для України, заявляє президент Віктор Ющенко.

Про це він сказав в інтерв’ю польським медіа – національній телекомпанії TVP та газеті Rzeczpospolita, повідомляє преc-служба президента.

"Президентська кампанія – це буде боротьба ідеологій, вибір між тоталітарним курсом та демократичними цінностями. Українці обиратимуть: або повертатися назад, у колонію, або йти далі в Об’єднану Європу", - сказав Ющенко.

В ході інтерв’ю він також прокоментував розвиток українсько-польських відносин, підготовку до спільного українсько-польського проекту Євро-2012, аспекти гуманітарної політики, а також ситуацію в Україні та її відносини з Росією.

Говорячи про підготовку до фіналу Євро-2012, Ющенко висловив упевненість в успіху цієї спортивної події в Україні.
Він запевнив, що немає проблем у підготовці спортивної інфраструктури; щодо доріг та розбудови туристичної інфраструктури, то, за оцінкою пезидента, у значній частині Україна справляється з цією роботою.

"У цілому, я вважаю, Україна достойно йде до оціночної місії УЄФА, яка у вересні відвідає нашу державу та зокрема, Київ", - сказав президент.

Нагадаємо, Віктор Ющенко 4 вересня повторно ветував закон, що передбачає виділення 9,8 мільярдів гривень прибутків Нацбанку на фінансування програм з підготовки країни до Євро-2012. Аргументи та застереження президента залишились незмінними.

"На сьогодні у гривні залишилася одна загроза – слабка бюджетна політика держави. Якщо далі бездумно, через емісійний станок вирішувати проблеми неякісного бюджетного планування, непродуманої бюджетної політики – це ставити під удар перш за все кожну людину. Бо девальвація та інфляція – це удар по простій людині, по національній економіці", - зауважив Віктор Ющенко.

Читайте також:

Тимошенко: Ющенко свідомо зриває Євро-2012

Уряд профінансує Євро-2012 без Ющенка

Литвин: вибори президента стануть вибором курсу країни

Ющенко попросив діаспору забезпечити чесні вибори президента

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: