Ющенко видав указ про інавгурацію Януковича

Президент Віктор Ющенко доручив Кабміну Тимошенко забезпечити фінансування і матеріально-технічну підтримку інавгурації новообраного глави держави.

Президент Віктор Ющенко підписав указ про забезпечення проведення заходів, пов'язаних з інавгурацією новообраного глави держави.

Як відомо, за результатами голосування у другому турі президентських виборів переможцем було визнано лідера Партії регіонів Віктора Януковича.

Верховна рада призначила інавгурацію нового президента на 25 лютого.

Згідно з указом Віктора Ющенка, опублікованому на сайті глави держави, затверджено склад організаційного комітету, який має у дводенний строк розробити та затвердити робочий план інавгурації.

Міністерству закордонних справ Ющенко доручив вжити заходів щодо запрошення іноземних делегацій (представників дипломатичного корпусу іноземних держав) для участі в урочистій церемонії.

Крім того, згідно з документом, МВС має вжити додаткових заходів із забезпечення громадського порядку під час підготовки і проведення інавгурації, а Кабмін та Державне управління справами повинні фінансово та матеріально забезпечити проведення церемонії.

Держкомтелерадіо доручено забезпечити широке висвітлення заходів, пов'язаних з інавгурацією, у засобах масової інформації.

Нагадаємо, чинний прем'єр Юлія Тимошенко, яка була суперницею Януковича на виборах і намагалася оскаржити результати голосування у Вищому адміністративному суді, 20 лютого відкликала свій позов. Вона мотивувала це тим, що ВАСУ відмовився вивчати та досліджувати доказову базу, на якій ґрунтувалася її заява.

Читайте також:

Тимошенко відмовилася оскаржувати результати виборів

Митрополит Володимир благословив Януковича на президентство

На інавгурацію Януковича приїдуть 100 зарубіжних делегацій

Ющенко привітав Януковича з перемогою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: