Ющенко видав указ про присвоєння класних чинів

Президент підписав заяву про порядок присвоєння вищих військових звань і чинів в Україні.

Президент Віктор Ющенко підписав указ "Про порядок присвоєння вищих військових звань, вищих спеціальних звань і класних чинів".

Указом глави держави було затверджено присвоєння вищих військових звань, вищих спеціальних звань і класних чинів військовослужбовцям, особам начальницького складу і працівникам правоохоронних та інших державних органів.

Крім того, відповідно до цього указу втрачають чинність указ президента від 16 жовтня 1996 року № 953 "Про вдосконалення добору кадрів у Збройних силах України та інших військових формуваннях" та указ президента від 23 липня 2001 р. № 539 "Про впорядкування присвоєння вищих військових, спеціальних та персональних звань і класних чинів".

Нагадаємо, в той же час, головнокомандувач українських Збройних сил Сергій Кириченко заявив, що українські військові вичерпали майже всі кошти, необхідні їм для забезпечення цього року.

Саме з нестачею коштів пов'язане відключення електроенергії військовим об'єктам, зокрема військовим містечкам, у яких живуть сім'ї військовослужбовців.

Читайте також:

Ющенко нагородив "сепаратиста", якого погрожував "посадити"

Путін нагородив Януковича фальшивим орденом

Ющенко нагородив головного бджоляра

У прикарпатській резиденції Ющенка відвідувачів частують медом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: