Ющенко відкрив ярмарку "Гуцульська бринза"

Віктор Ющенко запалив символічну ватру та пообіцяв вівчарам державні субсидії для підтримки і розвитку галузі.

Віктор Ющенко на ярмарку "Гуцульська бринза"
Офіційний сайт Президента України
Ющенко відкрив ярмарку "Гуцульська бринза"
В неділю, 13 вересня, президент Віктор Ющенко взяв участь у відкритті фестивалю-ярмарку "Гуцульська бринза", який проходить в місті Рахів на Закарпатті.

Ющенко подякував гуцулам за те, що вони бережуть традиції своєї землі. "Надзвичайно важливо для всієї нашої держави, що ви так високо тримаєте свою культуру. З кожним роком, я впевнений, вона розвиватиметься все більше", - сказав він.

Ющенко наголосив, що цей фестиваль "не тільки бринзи, а й нашої культури, повернутої традиції". Він особливо підкреслив, що цей край відомий високим рівнем культури і духовності. "Доки є традиція, культура - доти буде нація", - цитує слова президента його прес-служба.

Ющенко також запевнив, що держава дедалі більше сприятиме розвитку традиційних для цієї землі галузей. За його словами, йдеться зокрема про відродження конярства, вівчарства та ін.

"Важливо через бюджет підтримати вівчарство, надати субсидії, потрібні для підтримки цієї галузі", - зазначив президент і наголосив на важливості підвищення статусу професії вівчаря.

Віктор Ющенко особисто запалив символічну ватру фестивалю "Гуцульська бринза". Він ознайомився з продукцією виробників сиру, а також з експозиціями фестивалю.

Перед початком фестивалю разом з учасниками заходу президент взяв участь у символічній пішій ході до місця проведення "Гуцульської бринзи" (урочище "Буркут").

На фестивалі президент особисто вручив подяки найкращим умільцям вівчарської справи та народних ремесел. "Це вдячність тим людям, які піднімають нашу духовність, утверджують нашу культуру", - сказав він.

Читайте також:

Ющенко видасть указ про захист гуцулів

Ющенко погуляв на полонині з вівчарами

Фестиваль гуцулів на березі Черемоша

Ющенко сходив зі львівськими інтелігентами на філіжанку кави

ВідеоЮщенко на ярмарку "Гуцульська бринза"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: