Ющенко - "відмінник пожежної служби"

Нестор Шуфрич обіцяє нагородити президента України Віктора Ющенка відзнакою міністерства "Відмінник пожежної служби".

Віктор Ющенко на пожежі
УНІАН
Віктор Ющенко власноруч гасив пожежу на Херсонщині.
Міністр з питань надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич обіцяє нагородити президента України Віктора Ющенка відзнакою міністерства "Відмінник пожежної служби".

Як передає кореспондент УНІАН, про це Нестор Шуфрич повідомив сьогодні на виїзному засіданні уряду в Полтаві під час свого звіту перед урядом про пожежонебезпечну ситуацію в Херсонській області.

"Особистий приклад Віктора Ющенка позитивно вплинув на емоційний настрій всіх, хто брав участь в ліквідації вогню. Не щодня можна побачити президента, який особисто працює на лінії вогню", - сказав Нестор Шуфрич.

Міністр назвав дивовижною оцінку, висловлену президентом України Віктором Ющенком на адресу МНС. "Не дивлячись на це, ми поставили питання про вручення Віктору Андрійовичу Ющенку відзнаки МНС", - додав Шуфрич.

Міністр наголосив, що пожежу вдалося згасити за одну ніч, оскільки "іншого виходу не було, вогонь міг перейти на п`ять населених пунктів".

Як повідомляв iPlus, президент України, вилетівши з Херсонської області до Києва, змушений був повернутися назад після того, як з борту літака побачив лісову пожежу на великій площі.

Сьогодні заступник відділу Секретаріату президента Віктор Бондар розповів, що президент безпосередньо на місці стихійного лиха почав брати участь в гасінні пожежі й "займався функціями рядового пожежника". Він повідомив, що президентові України довелося навіть штовхати пожежний автомобіль, який опинився в зоні загорання.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: