Ющенко відмовився дати мільярд на боротьбу з епідемією грипу

Президент наголошує, що такого роду витрати не повинні покриватися за рахунок емісійних коштів Національного банку.

Олександр Шлапак
Офіційний сайт Президента України
Перший заступник глави Секретаріату президента Олександр Шлапак
Президент Віктор Ющенко застосував право вето до закону про виділення 1 мільярда гривень на боротьбу з грипом. Про це 16 листопада повідомив перший заступник глави Секретаріату президента Олександр Шлапак.

З його слів, Ющенко не підписав цей закон і повернув його у Верховну раду зі своїми пропозиціями. Шлапак підкреслив, що президент у жодному разі не виступає проти виділення цих коштів.

Заступник глави СП пояснив, що мова йде про його незгоду з тим, звідки повинні бути виділені ці гроші. Ющенко вважає, що такого роду витрати не повинні покриватися за рахунок емісійних коштів Національного банку.

Президент пропонує на 1 мільярд гривень збільшити дефіцит державного бюджету на 2009 рік і звернутися до банківської системи й НБУ із проханням допомогти профінансувати цей дефіцит.

Крім того, додав Шлапак, глава держави готовий взяти на себе зобов'язання особисто провести консультації з банкірами для того, щоб протягом кількох днів акумулювати необхідні кошти.

Нагадаємо, 3 листопада Верховна рада ухвалила зміни до державного бюджету на 2009 рік, якими передбачено виділення 1 млрд гривень на додаткове фінансування боротьби з епідемією грипу в країні.

Законом передбачено виділення додаткових коштів за рахунок перерозподілу між загальним та спеціальним фондами державного бюджету перевищення валових доходів Нацбанку над видатками.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко раніше припускала, що президент ветує даний закон, проте висловила упевненість, що вето буде подолано парламентом.

Читайте також:

Тимошенко впевнена, що вето Ющенка буде подолане

Уряд просить президента надати мільярд на боротьбу з епідемією

ПР підтримає Тимошенко, якщо Ющенко не дасть мільярд на грип

Тимошенко звинуватила Ющенка у всіх смертях від грипу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: