Ющенко відмовився об’єднуватися з Тимошенко

Ющенко зазначив, що Україна має проблему демократичного руху. На його думку, опозиційним силам потрібна консолідація, яка нікого не знищує.

Колишній глава держави, лідер партії "Наша Україна" Віктор Ющенко не буде об’єднуватися з лідером об’єднаної опозиції Юлією Тимошенко.

Про це він заявив сьогодні після виходу з Верховної ради, де була ратифікована угода між Україною та Росією про продовження терміну перебування ЧФ у Севастополі до 2042 року.

"Що таке об’єднання з Тимошенко, скажіть мені? Я двічі об’єднувався з Тимошенко, об’єднувався і результат був один – глибше і глибше роздроблення патріотичних і демократичних сил", - сказав Ющенко.

Він зазначив, що Україна має проблему демократичного руху. На його думку, опозиційним силам потрібна консолідація, яка нікого не знищує. "Не Янукович нас переміг. Бійня в оточенні Ющенка не від Януковича почалася і, вибачте, не від Симоненка. Не від їх позицій, а від тієї політичної некоректності і відсутності національних пріоритетів, а тільки бачення одного – де ти є у владі", - наголосив колишній президент.

Крім того, Ющенко зазначив, що "Тимошенко, підписавши газові угоди 19 січня 2009 року з Росією, здала українські економічні інтереси, а президент України Віктор Янукович, підписавши угоду з Росією 21 квітня, здав політичні інтереси України".

На його переконання, діюча влада в Україні ненадовго, але боротьба з нею залежить від кожного.

Читайте також:

Азаров: референдуму по російському флоту не буде

Литвина закидали яйцями та димовими шашками

Росія слідом за Україною продовжила перебування ЧФ у Криму

ВР залишила російський флот у Криму ще на 25 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: