Ющенко відмовився їхати до Мєдвєдєва

На запрошення Росії взяти участь в економічному форумі відгукнулися лише президенти Білорусі і Казахстану.

Президент Віктор Ющенко не братиме участі в петербурзькому економічному форумі.

Про це повідомив заступник голови Секретаріату президента Андрій Гончарук в інтерв’ю журналістам.

За його словами, на адресу Ющенка надійшло запрошення за підписом президента РФ Дмитра Мєдвєдєва щодо участі в петербурзькому економічному форумі 4-6 червня та в Всесвітньому зерновому форумі 6-7 червня в Санкт-Петербурзі.

Гончарук уточнив, що таке запрошення було направлене всім главам держав членам СНД.

Водночас, підтвердили свою участь в форумах лише президенти Білорусі та Казахстану.

Гончарук також розповів, що російська сторона не надала українській стороні президентської програми участі у форумах, а також не дала відповіді на пропозиції щодо організації в рамках форуму робочих зустрічей президентів України та Росії.

"В умовах, коли українська сторона не має чіткого уявлення про те чи буде візит до Санкт-Петербурга ефективно використаний як для питань виходу з економічної кризи, так і для відновлення конструктивного діалогу з Російською Федерацією на найвищому рівні, прийнято рішення про недоцільність участі президента в цьому заході", - сказав Гончарук.

Нагадаємо, президент України повідомляв, що отримав запрошення відвідати Санкт-Петербург і міжнародний економічний форум. Він сподівався там зустрітися з Мєдвєдєвим і обговорити з ним можливість перегляду україно-російських газових домовленостей.

Ющенко переконаний, що січнева газова угода між Юлією Тимошенко і Володимиром Путіним є невигідною для України і була укладена "закулісно".

Крім того український президент повідомив, що неодноразово пропонував російському колезі зустрітися, втім всі спроби завершувалися безуспішно.

Читайте також:

Ющенко поскаржився, що Мєдвєдєв його ігнорує

Ющенко поїде до Мєдвєдєва скасовувати "закулісні" газові угоди

Мєдвєдєв сумнівається, що Україна зможе платити за газ

"Газпром" не задоволений "безпардонним" Ющенком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: