Ющенко відмовився їхати в Європу разом із Тимошенко

Прем'єр відвідає конгрес Європейської народної партії у Німеччині. А от президент від запрошення відмовився і вирішив поїхати на Сумщину.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко прибула з робочим візитом до Німеччини на запрошення Європейської народної партії. Разом із тим, від пропозиції ЄНП відвідати Німеччину відмовився президент Віктор Ющенко.

Прем'єр Тимошенко у Німеччині проведе зустріч із президентом однієї з провідних у ЄС Європейської народної партії Вільфрідом Мартенсом та візьме участь у Першій пленарній сесії Конгресу ЄНП.

Також вона зустрінеться з президентом Європейського Парламенту Єжи Бузеком і візьме участь у круглому столі "Конкурентоспроможна Європа".

Водночас генеральний секретар Європейської народної партії Антоніо Лопес-Істуріс повідомив, що на конгрес був запрошений і український президент Віктор Ющенко. "Ми його запрошували так само, але він відмовився приїхати", - сказав політик, додавши, що пояснень відмови від Ющенка не було отримано.

Генсек ЄНП відзначив, що "Тимошенко завжди приїздить на всі конгреси Європейської народної партії, і ми дуже пишаємося мати її з нами в цей час".

"Вона завжди пояснює і добрі, і погані новини і ми цінуємо таку відвертість. Думаю, що це дуже важливо у підході України до Європейського Союзу", - сказав він.

Водночас, Лопес-Істуріс зазначив, що в Європейській народній партії рівною мірою підтримують і Тимошенко, і Ющенка як кандидатів у президенти.

"Я сподіваюся, що майбутній президент, хто би це не був, - а ми в Європейській народній партії, звичайно, підтримуємо обох кандидатів, адже обоє є членами нашої родини (Тимошенко і Ющенко), - має здійснити такі кроки в економічній площині, щоб створити спільне майбутнє для України і Європейського Союзу", - сказав генсек ЄНП.

Як відомо, на попереднє зібрання Європейської народної партії традиційно були запрошені і Тимошенко, і Ющенко - однак тоді обоє відмовилися приїхати.

Ющенко ж у середу, 9 грудня, здійснить робочу поїздку до Сумської області, де візьме участь у відкритті міжвузівської наукової бібліотеки "Української академії банківської справи Національного банку України", а також зустрінеться зі студентським активом вищих навчальних закладів Сумщини.

Нагадаємо, нещодавно з'явилися чутки про те, що Євросоюз готовий прийняти до себе Україну тільки в парі з Молдовою. Пізніше представники ЄС цю інформацію категорично заперечили.

В той же час, саміт Україна-ЄС, який відбувся 4 грудня в Києві, не призвів до наслідків, на які очікувала українська сторона, зокрема, на підписання угоди про асоціацію з ЄС.

Читайте також:

Брюссель спростував чутки про вступ України в ЄС виключно у парі з Молдовою

Ющенко назвав умови відмови Тимошенко і Януковича від президентства

Тимошенко вимагає заборонити Ющенку та Януковичу ходити на футбол

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: