Ющенко відповість в США за демократичні перетворення України

Програма візиту передбачає його участь у заходах у рамках сесії Генасамблеї ООН, низку двосторонніх зустрічей із керівниками іноземних держав та організацій.

Президент Віктор Ющенко відбув із робочим візитом до США для участі в роботі 64-ї сесії Генеральної асамблеї ООН.

Програма візиту передбачає його участь у заходах у рамках сесії Генасамблеї ООН, низку двосторонніх зустрічей із керівниками іноземних держав та організацій, зокрема, з лідерами Бразилії, Литви, Фінляндії, Швеції тощо.

Також заплановані зустрічі президента України з представниками американських ділових кіл, політиками, експертами, представниками української та єврейської громад.

"Упродовж неповних трьох днів візиту глава держави матиме змогу в різних форматах обговорити фактично усі найбільш пріоритетні питання зовнішньої політики України та міжнародних відносин, яка мають безпосередній вплив на життя українських громадян: від зміни клімату, охорони довкілля, розвитку альтернативної енергетики, боротьби з піратством, до глобальної та регіональної безпеки, європейської та євроатлантичної інтеграції, гуманітарних, торговельно-економічних та інших питань", - зазначає прес-служба Ющенка.

"З трибуни ООН президент інформуватиме світову спільноту про пріоритети внутрішньої та зовнішньої політики України, хід демократичних перетворень у нашій країні", - сказано в повідомленні.

Також Ющенко торкнеться тем міжетнічного миру й толерантності, вшанування пам’яті жертв фашизму та Голодомору.

Президент України виступить із промовою в Раді зовнішніх зносин, яка спеціалізується на проблематиці міжнародних відносин.

Ющенко відбув до США 21 вересня вранці разом із дружиною Катериною.

У складі української делегації – глава секретаріату президента Віра Ульянченко, її заступник Андрій Гончарук, т.в.о. глави МЗС Володимир Хандогій, перший заступник секретаря РНБО Костянтин Грищенко, директор Національного інституту стратегічних досліджень Юрій Рубан, голова Нацагентства екологічних інвестицій Ігор Лупальцев.

Читайте також:

Ющенко полетить до США розповідати про Голодомор і демократію

Ющенко подякував США за українську демократію

У США вважають президентство Ющенка часом втрачених можливостей

 

ВідеоЮщенко відбув із робочим візитом до США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: