Ющенко відповів Інтернет-аудиторії

Віктор Ющенко відповів на найпопулярніше питання, задане Інтернет-аудиторією.

Питання звучало таким чином: "Скільки нам (простим людям) необхідно Вам заплатити, щоб Ви разом зі всіма депутатами ВР, міністрами, назавжди виїхали за кордон і не заважали Україні нормально розвиватися".

Ющенко назвав це питання провокацією. Він запідозрив, що 2/3 авторів цього питання представляють інші країни. Крім того, він підкреслив, що не можна ставити таке питання, адже "ми маємо зважати на людей, яких обирав народ".

"Ви обирали кожного депутата. Кожен міністр - це людина, яка раніше була депутатом, який одержав підтримку людей, що поставили це питання", - заявив президент під час своєї підсумкової річної прес-конференції "Майбутнє створюється сьогодні".

За словами президента, це питання не таке вже банальне, як може показатися на перший погляд. Він підкреслив, що "який народ - така і влада".

Ющенко підкреслив, що влада зобов'язана показувати своєму народу шлях, по якому необхідно йти. "Подобається це, чи ні, ми повинні обговорювати речі, які є неприйнятними", - зазначив президент.

"Я щасливий, що у тебе, Сергій (питання задав журналіст "Української правди" Сергій Лещенко), є можливість поставити таке питання, і ми не тільки задаємо його, але і намагаємося обговорювати, на відміну від деяких інших сусідніх країн", - заявив Ющенко.

Про брифінг - на відео.


ВідеоЮщенко відповідає Інтернет- користувачам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: