Ющенко відповів на звинувачення Мєдвєдєва

Ющенко здивований тим, що Кремль покладає усю відповідальність за українсько-російські проблеми на Київ.

Президент Віктор Ющенко висловив розчарування недружнім характером звернення російського президента Дмитра Мєдвєдєва.

Про це йдеться у листі Ющенка до російського колеги, текст якого наводить прес-служба президента.

"Уважно ознайомився з Вашим листом від 6 серпня 2009 року. Буду відвертим, я дуже розчарований його недружнім характером", - зазначив Ющенко.

"Не можу не погодитися з тим, що в стосунках між нашими країнами є серйозні проблеми, проте дивно, коли Ви повністю виключаєте відповідальність за це з боку Росії", - наголосив він.

Водночас він наголосив, що рішення Росії відкласти приїзд нового посла "не сприятиме конструктивному розвитку" відносин.

Він також вкотре наголосив на своїй готовності вести діалог за столом переговорів.

"Цей заклик залишається актуальним і сьогодні. На жаль, раніше у відповідь я отримував лише запрошення на участь у скачках на приз президента Росії та інших багатосторонніх заходах. Сподіваюся, що цього разу Ваша реакція на нього буде конструктивною", - наголосив Ющенко.

"Я впевнений у гарному майбутньому українсько-російських відносин, які базуються на глибоких традиціях дружби та добросусідства між народами наших двох країн і які очевидно є міцнішими, ніж інтереси окремих політичних кіл, та не залежать від ситуативної кон'юнктури політичного моменту", - зазначив президент.

Він додав, що Україна продовжує залишатися прихильником широкої співпраці з Росією "на основі взаємної поваги, рівноправ'я, шляхом підтримання конструктивного діалогу, в тому числі і на найвищому рівні".

Нагадаємо, 11 серпня Дмитро Мєдвєдєв звинуватив керівництво України, зокрема президента Віктора Ющенка, в антиросійському курсі та руйнуванні принципів дружби та партнерства з РФ. На цій підставі Мєдвєдєв вирішив поки не направляти до України нового російського посла Михайла Зурабова.

Спочатку офіційну відповідь на ці закиди оприлюднила глава Секретаріату українського президента Віра Ульянченко. Вона висловила обурення діями російської влади, звинуватила її в "антиукраїнському зомбуванні" та відзначила, що така позиція шкодить самій Росії.

Читайте також:

Націоналісти під посольством РФ у Києві вимагають припинити наливати Мєдвєдєву

МЗС РФ: Україна не зрозуміла Мєдвєдєва. Він зовсім не агресивний

Мєдвєдєв нагадав українським політикам Гітлера

Націоналісти впевнені, що Мєдвєдєв готується до війни з Україною

ВідеоЮщенко відповів на звинувачення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: