Ющенко готовий попросити в світової спільноти ліки від грипу

Президент готовий попросити світ про допомогу в разі, якщо Україні не буде вистачати ліків, і закликав боротися з епідемією за допомогою пересувних військових госпіталів.

Президент  Віктор Ющенко готовий звернутися до світової спільноти по допомогу в разі, якщо в Україні не вистачить медикаментів для боротьби з епідемією грипу.

Про це він сказав журналістам. Також президент доручив направити в області, де зафіксовано епідемію, пересувні військові госпіталі. "Я дав доручення міністру оборони підняти всі пересувні госпіталі для того, щоб на точки, де вони більш потрібні, вони були вже завтра дислоковані", - сказав глава держави.

Він, крім того, доручив розробити базу даних, яка б у режимі реального часу давала інформацію про ситуацію з епідемією.

Президент нагадав, що ще в травні звертався до прем'єра Тимошенко з проханням виділити кошти на Центр грипу, в якому "працює лише одна людина".

Ющенко додав, що на засіданні Ради національної безпеки та оборони буде презентовано план заходів у зв'язку з епідемії грипу, зокрема щодо заходів на кордоні, режиму пересування громадян тощо.

Нагадаємо, уряд вже ввів карантин і обмежив пересування у дев'яти областях України - Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Закарпатській, Чернівецькій, Рівненській, Волинській, Хмельницькій і Вінницькій. В усій Україні закрито навчальні заклади та скасовано громадські заходи.

Крім того, прем'єр Юлія Тимошенко назвала епідеміологічний рівень в Україні найвищим.

Зараз офіційно підтверджено 11 випадків захворювання на свинячий грип A (H1N1). Ще близько тисячі людей під підозрою на цю хворобу.

Читайте також:

Тимошенко: ми зробимо все, щоб запобігти поширенню епідемії грипу

Через епідемію грипу в Україні закрито всі навчальні заклади

Офіційно: в Україні почалася епідемія свинячого грипу

ВідеоЮщенко виділив військові госпіталі

ВідеоЮщенко готовий попросити ліки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: