Ющенко відсвяткує у Закарпатті 65 річницю визволення України

Президент покладе квіти до монумента "Україна – визволителям" та виступить з промовою на громадському віче з нагоди звільнення України.

Президент України Віктор Ющенко 28 жовтня у рамках відзначення 65-ї річниці визволення України від нацистських загарбників здійснить робочу поїздку до Закарпатської області – західного кордону України.

Як повідомялє прес-служба президента, планується, що глава держави покладе квіти до монумента "Україна – визволителям" та виступить з промовою на громадському віче з нагоди звільнення України.

Також заплановано участь президента у церемонії передачі Всеукраїнської естафети пам’яті "Слава визволителям України", яка проводиться на виконання указу про відзначення 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Крім того, у приміщенні Ужгородського національного університету Ющенко проведе зустріч з представниками інтелігенції Закарпаття.

Перед поїздкою на Закарпаття Ющенко у Києві покладе квіти до могили Невідомого солдата з нагоди 65-річчя визволення України.

Цього ж дня президент також візьме участь у засіданні Всеукраїнської Ради церков і релігійних організацій.

Мета зустрічі – обговорення нагальних проблем державно-церковних взаємин. Співпраця держави і церковних організацій важлива, зокрема, у контексті виборчої кампанії, що розпочалася, і, відповідно, у забезпеченні прав громадян на вільний вибір, підкреслили у прес-службі президента.

Нагадаємо, 28 жовтня відзначається 65 річниця визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Цього року свято вперше відзначатиметься на державному рівні – такий указ видав президент України Віктор Ющенко.

Воєнні дії під час Другої світової війни відбувалися на території України протягом 40 місяців – із 22 червня 1941 року до кінця жовтня 1944 року. За сучасними підрахунками, загальні людські втрати України у 1941 – 1945 роках становлять близько 9 мільйонів людей.

Читайте також:

Україна святкує 65 річницю визволення від фашистів

Ющенко заснував нове свято - День визволення України від фашистів

Мєдвєдєв привітав українців з визволенням від фашистів

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: