Ющенко відвідує Хорватію

Президент у супроводі дружини, міністрів закордонних справ, освіти, охорони здоров'я та ще кількох чиновників відбув з одноденним візитом до Хорватії.

Віктор Ющенко разом з дружиною пані Катериною Ющенко відбув з одноденним офіційним візитом до Республіки Хорватія. Про це повідомляє прес-служба Президента.

Під час поїздки Главу держави супроводжують міністр закордонних справ Арсеній Яценюк, міністр освіти і науки Станіслав Ніколаєнко, міністр охорони здоров’я Юрій Гайдаєв, заступник Глави Секретаріату Президента Олександр Чалий, голова Київської ОДА Віра Ульянченко, голова Державної митної служби Олександр Єгоров.

31 травня у Загребі Глава Української держави провів зустріч зі своїм хорватським колегою Стіпе Месичем, після якої відбулися  українсько-хорватські переговори в розширеному складі. Сторони підписали ряд двосторонніх документів.

Зокрема, була підписана програма співпраці в області освіти, науки і технологій між Міністерством освіти і науки України і Міністерством науки і технологій Хорватії. З української сторони документ підписав міністр освіти і науки Станіслав Ніколаєнко.

Угоду між Кабінетом Міністрів україни та Урядом Хорватії про взаємну допомогу в митних справах з українського боку підписав голова Державної митної служби Олександр Єгоров.

Меморандум про співробітництво Наукового товариства ім. Тараса Шевченка у Львові й Матиці хорватської в Загребі підписав голова НТШ Олег Купчинський, повідомляє прес-служба президента.Цього ж дня Президент України проведе зустріч з головою Хорватського Сабору (парламенту) Володіміром Шексом та виступить перед депутатами Сабору.

Увечері Глава Української держави проведе зустріч з Головою Уряду Хорватії Іво Санадером.

В. Ющенко також поспілкується з українською громадою Хорватії.

За повідомленням 5 каналу, президент, скоріше за все, продовжить на день свій візит до Хорватії та повернеться з нього завтра. 

Також повідомляється, що Ющенко висловив сподівання на те, що Верховна рада ухвалить всі закони, необхідні для проведення дострокових парламентських виборів в Україні.   

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: