Ющенко відзвітував про свої 10 кроків назустріч людям

Президент опублікував на своєму сайті звіт про виконання передвиборчої програми 2004 року та відзначив великий прогрес у житті України.

Президент Віктор Ющенко опублікував звіт про виконання своєї виборчої програми "10 кроків назустріч людям". Про свої обіцянки, з якими він йшов у президенти в 2004 році, та про їхнє виконання глава держави відзвітував на офіційному сайті.

У розділі "Програма президента України" Ющенко докладно розписав її виконання по всіх пунктах.

Зокрема, говорячи про обіцянку захистити цінність сім'ї, повагу до батьків і права дітей, Ющенко нагадав, що виплати при народження дитини в Україні за роки його правління збільшилися до 12 тисяч гривень за першу дитину, 25 тисяч за другу та 50 тисяч за третю. Крім того, кількість усиновлень в Україні збільшилася на 20%.

Ющенко також назвав своїм досягненням те, що в Україні зараз толерантне суспільство, щорічно зростає фінансування освіти, а фінансування видатків на збереження пам'яток культури та архітектури, музеїв зросло в чотири рази. Візит Вселенського патріарха Варфоломія до Києва у 2008 році глава держави назвав важливим чинником у об'єднанні українського православ'я. Згадав він і про вшанування пам'яті жертв Голодомору.

Говорячи про зовнішню політику, Ющенко підкреслив, що обсяги зовнішньої торгівлі в 2005-2008 роках зросли в 2,2 разу - до 152,5 мільярдів. Це, на переконання президента, стало можливе завдяки вступу України до СОТ. Крім того, кількість відмов у видачі віз громадянам України з боку держав Євросоюзу скоротилася з 15% до 5%.

Крім того, президент відзначив свої соціальні досягнення, зокрема зростання вдвічі середньої зарплати та майже у п'ять разів середньої пенсії.

По всіх десяти пунктах, зокрема по розвитку українських Збройних сил і боротьбі з корупцією Віктор Ющенко відзначив прогрес.

Читайте також:

Ющенко вимагає переглянути угоду про без’ядерний статус України

Ющенко боїться, що Україна втратить демократію

Ющенко закликав до всенародного обговорення конституційних змін

Ющенко на Говерлі пообіцяв вдруге стати президентом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: