Ющенко вигадав нову посаду для своєї людини

Відтепер Україна матиме свого спеціального представника з питань Близького Сходу. На новостворену посаду президент призначив Владислава Свердлова із НУ-НС.

Президент Віктор Ющенко ввів в Україні нову посаду спецпредставника з питань Близького Сходу і призначив на неї Владислава Свердлова. До цього Свердлов працював завідувачем секретаріату початково пропрезидентського Блоку "Наша Україна - Народна самооборона".

Відповідний указ і положення про спецпредставника глава держави підписав у вівторок, 23 лютого. Нову посаду, згідно документу, було створено "з метою активізації співробітництва між Україною і державами Близького Сходу, забезпечення участі України у міжнародних заходах зі сприяння близькосхідному мирному врегулюванню".

Спецпредставник, згідно своїм обов'язкам, буде займатися узгодженням дій української влади щодо співробітництва із державами Близького Сходу. Він буде займатися участю України в питаннях мирного врегулювання ситуації в цьому регіоні, аналізувати ситуацію на Близькому Сході, переговорів із представниками іноземних держав тощо.

Організаційне та інші види забезпечення діяльності нового представника було покладено на Міністерство закордонних справ.

Нагадаємо, перед цим президент Ющенко присвоїв звання Героя України керівнику державної компанії "Укрспецекспорт", що відповідає за торгівлю українською зброєю, Сергію Бондарчуку.

Раніше він присвоїв звання Героя України народному депутату Григорію Омельченку, відомому зверненнями у справі про зґвалтування дітей в "Артеку".

Читайте також:

Ющенко присвоїв звання Героя України ще одному підлеглому

Ющенко заповів розмовляти українською мовою

Ющенко побудує під Києвом козацьку резиденцію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: