Ющенко виграв суд у працівника свого Секретаріату

Ющенко виграв судовий процес у свого підлеглого, який оскаржив указ президента щодо кадрових змін у Секретаріаті.

Віктор Ющенко виграв судове протистояння президента і керівника служби Секретаріату президента з представництва інтересів глави держави в судах Руслана Кирилюка з приводу Вищої кваліфікаційної комісії суддів (ВККС).

Окружний адмінсуд Києва 23 жовтня повністю відмовив у задоволенні позовних вимог про скасування указу президента по зміні складу ВККС.

Як повідомляє прес-служба глави держави, цим указом Ющенко призначив членами ВККС Олександра Ількова (заступника керівника Служби забезпечення зв'язків з КСУ і представництва інтересів президента в судах) і Миколи Мельника (керівника служби голови Верховного суду).

Крім того, документ звільняє Руслана Кирилюка та Віктора Потапенка від виконання обов'язків членів ВККС.

Як відомо, у вересні Кирилюк звернувся до Окружного адмінсуду Києва з позовом до президента, чиї інтереси він представляв більше двох років. Приводом послужив указ про виведення його зі складу Вищої кваліфікаційної комісії суддів. "Я вважаю, що указ незаконний, тому вирішив його оскаржити. При цьому на сьогоднішній день я є працівником Секретаріату президента", - сказав він.

Кирилюк наголосив, що змушений звернутися до суду, оскільки повноваження нинішнього складу ВККС закінчуються у 2012 році, тож вмотивованих підстав для його звільнення, передбачених законом, в указі немає.

Нагадаємо також, на початку вересня донецький адвокат Володимир Оленцевич подав судовий позов проти Ющенка, у якому звинуватив главу держави у пропагуванні нездорового способу життя та підриві міжнародного авторитету України.

Свою претензію юрист обґрунтував тим, що президент, на його думку, постійно потрапляє на шпальти ЗМІ зі склянкою спиртного в руках.

Читайте також:

"Донецька республіка": Ющенко готує збройний напад на Кубань

Ющенко: педофілів у владі чекає доля Лозінського

Ющенко попросив Тимошенко дати грошей нацменшинам

Ющенко заснував нове свято - День визволення України від фашистів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: