Ющенко викликав до себе мера Києва

Президент Віктор Ющенко жорстко розкритикував роботу київського мера Леоніда Черновецького під час зустрічі з ним.

Віктор Ющенко та Леонід Черновецький
УНІАН
Основними темами президентської критики стали вирубка зелених насаджень у Києві, ситуація навколо НСК "Олімпійський" та кадрова політика КМДА.
Президент вимагає від Леоніда Черновецького припинити вирубку зелених насаджень у місцях масового зведення новобудов, повідомляє прес-служба президента.
Крім того, Ющенко поставив вимогу терміново врегулювати ситуацію із НСК "Олімпійський", а саме вирішити питання з будівництвом торгового центру "Троїцький", розташованого на Олімпійській площі. Він також доручив забезпечити Києв спортивними ділянками та майданчиками як у рамках підготовки до чемпіонату Євро-2012, так і з урахуванням реальних потреб столиці.

Президент критично оцінив роботу трьох голів райдержадміністрацій столиці: Подільської - Євгена Романенка, Святошинської - Володимира Мазепи і Дніпровської - Олександра Сотникова. Причини такої оцінки Ющенка - невиконання доручень і указів щодо забезпечення життєдіяльності інвалідів та доступу їх до державних установ і громадського транспорту.

Підставою для критики цих посадовців також стала відсутність підтримки з їхнього боку діяльності творчих спілок, культурних організацій, обмеження роботи музеїв, творчих спілок, картинних галерей і недотримання вимог законодавства стосовно охорони пам’яток культури і історії.

Президент також доручив розробити план винесення за межі міста індустріальних підприємств (йдеться про ситуацію із селищем Корчувате), винести на відстань 30 км від меж міста розважальні установи - казино та зали ігрових автоматів та вирішити питання облаштування та продовження будівництва Окружної дороги.

Ще одне доручення голови держави стосується вирішення в найкоротші терміни ситуації зі встановленням у Києві пам’ятника загиблому журналісту Георгію Гонгадзе.

Президент, крім того, вимагає повернути в державну власність будинок на вулиці Інститутська, 3 і створити на базі цього приміщення та приміщення Національного художнього музею Музей образотворчого мистецтва України.

Голова КМДА має запропонувати вирішення питання статусу музею "Київська фортеця" і план розвитку музею. Київська влада також повинна впродовж 2008 року створити Меморіал пам’яті жертв Голодомору в межах 75-х роковин Голодомору 1932-33 років.

Крім того, президент Віктор Ющенко доручив Київській міській державній адміністрації винести за межі міста ігорні заклади.Він вважає, що ігрові заклади повинні перебувати мінімум за 30 км від меж Києва.

Також Ющенко обговорив із Черновецьким питання про потреби релігійних організацій, про відродження храмів і про будівництво Кільцевої дороги.

Як відомо, експерти Агентства моделювання ситуацій вважають, що нещодавнє привітання мера Києва Леоніда Черновецького із днем народження від імені голови Секретаріату президента Віктора Балоги, а не самого президента, є поганим знаком для мера.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: