Ющенко викликав Черновецького на килим

Президент хоче розібратися, чому Київ веде "сумну першість в Україні" за звинуваченнями у зловживаннях та корупції.

Президент Віктор Ющенко на наступному тижні проведе спеціальну нараду, на якій передбачається заслухати звіт керівництва Київської міської державної адміністрації, голів районних держадміністрацій щодо стану справ у столиці.

Про це заявив керівник Секретаріату президента Віктор Балога.

За його словами, президент зажадав "критичного і всебічного" аналізу процесів у економічному, соціальному та політичному житті Києві. Глава держави хоче особисто почути від столичної влади висновки щодо виконання нею бюджету, фінансування програм життєдіяльності мегаполісу, розвитку інфраструктури міста, взаємин із малим і середнім бізнесом.

Буде заслухано обґрунтування останніх ініціатив КМДА із запровадження нових місцевих податків і зборів, які викликали різкий негативний резонанс у киян.

"Глава держави готовий дати чітку оцінку стану справ у столиці. Застерігаю міську владу від спроб організувати псевдо-мітинги про псевдо-підтримку, такі фокуси тут не справляють ніякого враження. До участі в нараді, ймовірно, будуть запрошені керівники правоохоронних і контрольних органів, адже Київ за кількістю публікацій у ЗМІ про зловживання і корупцію веде сумну першість в Україні. За підсумками цієї зустрічі у президента, не виключено, будуть прийняті адекватні рішення тільки з однією метою – допомогти столиці позбутися проблемних зон", – підкреслив Балога.

Читайте також:

В КМДА розповіли, чим хворіє Черновецький

Прокуратура оскаржила комунальні тарифи Черновецького

Томенко: президент та ПР захищають Черновецького від Генпрокуратури

ВР відкрила слідство щодо діяльності Черновецького

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: