Ющенко вимагає передати "Експоцентр" Черновецькому

Частина територій "Експоцентру" буде передана під забудову як відшкодування за знесений ТРК "Троїцький".

Президент Віктор Ющенко звернувся до Кабінету міністрів з вимогою передати національний комплекс "Експоцентр України" (більш відомий як ВДНГ) Київській міській держадміністрації. Про це йдеться в указі президента від 2 червня.

"Кабінету міністрів та Державному управлінню справами вирішити в установленому порядку питання щодо передачі Київській міській державній адміністрації об'єктів державної власності, що перебувають в оперативному управлінні Національного комплексу "Експоцентр України" і розташовані на земельних ділянках, які вилучаються у нього для виконання зобов'язань, що виникли у зв'язку з демонтажем об'єкта незавершеного будівництва на Троїцькій площі", йдеться в указі.

Указ глави держави підписаний "з метою забезпечення належної підготовки проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу".

Нагадаємо, компанія "Юджин" розпочала будівництво ТРК "Троїцький" неподалік від НСК "Олімпійський". Після визначення Києва містом, яке прийматиме Євро-2012, однією з умов УЄФА був демонтаж недобудованого комплексу, який у випадку надзвичайної ситуації заважав би евакуації уболівальників. Комплекс був демонтований 15 жовтня 2008 року.

Замість ділянки біля НСК "Олімпійський" КМДА запропонувала "Юджину" земельну ділянку на території "Експоцентру".

Читайте також:

Суркіс просить Ющенка заспокоїти Одесу та Дніпропетровськ

Ющенко вимагає відповідально готуватися до Євро-2012

Ющенко знайшов гроші на будівництво євростадіону у Львові

 Демонтаж "Троїцького" завершено

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: