Ющенко вимагає покарати тих, хто дозволив Пукачу 6 років ховатися в Україні

Президент підозрює, що уникати правосуддя всі ці роки Пукачу допомагали правоохоронці.

Президент Віктор Ющенко у своєму листі до генерального прокурора Олександра Медведька просить ГПУ дати правову оцінку особам, які формально ставилися до розшуку колишнього керівника кримінальної розвідки Міністерства внутрішніх справ Олексія Пукача. Про це заявила прес-секретар Президента Ірина Ванникова.

За її словами, Ющенко попросив повідомити про причини, за яких Пукач, протягом 6 років з часу оголошення його в міжнародний розшук, мав можливість вільного пересування територією України і навіть не мав потреби полишати її.

"Більше того, колишні колеги Пукача, з якими він зустрічався у 2004–2009 роках або вів телефонні переговори, не тільки не вжили заходів щодо його затримання, а фактично своєю бездіяльністю покривали особу, причетну до скоєння тяжкого злочину", – наголосила Ванникова.

Вона повідомила також, що Ющенко звернувся до Медведька з проханням щоденно інформувати його про хід досудового слідства у справі про вбивство Георгія Ґонґадзе.

Крім того Ванникова проінформувала, що Ющенко вимагає від правоохоронних органів підвищити ефективність дій у ході розслідування кримінальної справи за фактом загибелі Валерія Олійника.

Читайте також:

Майор Мельниченко: Пукача до України привіз Байден

Адвокат Пукача зможе довести його невинність

Пукач був свідком загибелі Чорновола

Затримання Олексія Пукача. ВІДЕО

ВідеоЮщенко звернувся до Медведька

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: