Ющенко вимагає у Тимошенко грошей на вибори

Кабінет міністрів зобов'язаний прийняти рішення про виділення коштів на проведення позачергових виборів до парламенту з резервного фонду бюджету.

Як повідомили у прес-службі глави держави, про йдеться у листі Віктора Ющенка до Юлії Тимошенко.

Ющенко наголошує, що за інформацією, отриманою від Центральної виборчої комісії України, на заходи з підготовки та проведення позачергових виборів 7 грудня необхідно 417,5 млн. гривень. 


Зазначені кошти не можуть бути виділені Верховною радою шляхом внесення змін до закону про Державний бюджет на 2008 рік з огляду на дострокове припинення її повноважень.

Отже, наголошує Ющенко, з метою реалізації положень Конституції України, які передбачають, що носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ, який здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування, народне волевиявлення здійснюється через вибори, Кабінет Міністрів України зобов'язаний прийняти рішення про виділення коштів на організацію та проведення вказаних позачергових виборів до парламенту з резервного фонду бюджету України, який саме й сформований для здійснення непередбачених видатків, що не мають постійного характеру і не могли бути передбачені під час складання проекту бюджету.

З огляду на викладене глава держави просить прем'єра скликати на 11 жовтня 2008 року позачергове засідання Кабінету міністрів розглянути проект розпорядження, який виділить з резервного фонду бюджету України 417,5 млн. грн., які необхідні для проведення 7 грудня 2008 року позачергових виборів до ВР.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: