Ющенко вимагає у Тимошенко гроші на греблю

Президент, який звинувачував уряд в тому, що бюджет витратний, зараз каже що грошей на ремонт доріг замало, зокрема на переїзд по греблі ДніпроГЕСу.

Президент Віктор Ющенко наполягає, щоб уряд виділив кошти на ремонт автодорожнього проїзду по греблі Дніпровської ГЕС.

Про це йдеться у його телеграмі на ім’я прем’єра Юлії Тимошенко, повідомляє прес-служба глави держави.

"Я вкрай стурбований критичним станом автошляхового переходу на греблі ДніпроГЕСу та будівництва автомобільного переходу через Дніпро у Запоріжжі", – зазначив Ющенко.

Глава держави відзначає, що тривала інтенсивна експлуатація автодорожнього переїзду на спорудах греблі ДніпроГЕСу без поточних ремонтів призвела до погіршення сполучення між лівобережною та правобережною частинами міста – нині технічний стан автомагістралі на греблі визнано непридатним для нормальної експлуатації.

Президент зазначає, що передбаченого у 2009 році урядом фінансування у розмірі 7,7 млн грн на першочергові аварійно-відбудовні роботи на автодорожньому переїзді греблі ДніпроГЕСу, з яких наразі отримано лише 4 млн грн, вочевидь недостатньо.

Глава держави також наголошує, що велике значення для Запоріжжя має будівництво автомагістралі через Дніпро.
Натомість визначена держбюджетом-2009 сума в 100 млн. грн. дає змогу лише частково забезпечити продовження робіт з будівництва нових мостів, йдеться у повідомленні.

"Наполягаю на виділенні передбачених у бюджеті на 2009 рік щонайменше 2 млн. грн. на завершення аварійно-відбудовних робіт на автодорожньому проїзді по греблі Дніпровської ГЕС Запоріжжя та додаткових 100 млн. грн. на продовження будівництва мостових переходів через Дніпро", – йдеться у телеграмі.

Також Ющенко вважає за необхідне кардинально переглянути обсяги фінансування зазначених робіт на наступний 2010 рік.

Президент очікує інформації про вжиті заходи у 10-денний термін.

Кабінет міністрів України розраховує одержати по 4,615 млрд грн. від Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) і Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), тобто в сумі понад 9,2 млрд грн, на поліпшення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на під’їздах до Києва.

Про це йдеться у підготовленому урядом проекті Державного бюджету на 2010 рік, розміщеному на сайті Верховної Ради України.

Читайте також:

Тимошенко хоче взяти в кредит 9 млрд, щоб відремонтувати дороги

Тимошенко більше не приймає критику бюджету

Тимошенко підписала проект держбюджету-2010

У Тимошенко придумали, як "проштовхнути" бюджет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: