Ющенко вимагає від Тимошенко піти з політики

Президент звинуватив прем'єра в кримінальному минулому і тому, що її робота постійно приносить Україні злидні, та запропонував припинити займатися політикою.

Президент Віктор Ющенко запропонував прем'єр-міністру Юлії Тимошенко піти з політики. Про це він заявив в Умані під час спілкування з мешканцями Черкаської області.

Зокрема, відповідаючи на запитання, чому досі немає бюджету на 2010 рік, глава держави відповів: "Тому що Тимошенко, тому що вона працює".

"Через те я говорю, що їй пора відпочити, хоча б трошки, бо кожен місяць її роботи приносить колосальні злидні для нашої країни. Хай би вона з тигром там покачалась на підлозі та вже завершила… свій трудовий шлях в українській політиці", - пояснив свою позицію Ющенко.

При цьому він у черговий раз пообіцяв, що невдовзі в країні з’явиться "український" прем’єр-міністр, і 2010-й рік буде успішним.

Ющенко також вважає, що Тимошенко не подолає корупцію в Україні, оскільки за нею, за словами президента, "тягнеться" кримінальне минуле. "Прем’єр, за яким тягнеться такий кримінальний слід, не буде боротися з корупцією", - сказав Ющенко.

При цьому він пригадав кримінальні справи, які порушувалися у минулому проти Тимошенко як в Україні, так і в Росії. Він знову розповів про події 2005-го року, коли, за його твердженням, Тимошенко зверталась до нього з проханням, щоб він у свою чергу попросив тодішнього голову Верховного суду Василя Маляренка закрити кримінальну справу щодо компанії "Єдині енергетичні системи України".

Крім того, Ющенко наголосив, що подолати корупцію та побороти криміналізацію влади можна лише шляхом внесення змін до Конституції, якими, серед іншого, передбачити скасування депутатської недоторканності, скорочення депутатського корпусу, внесення змін, які б збалансували повноваження різних гілок влади, в тому числі й щодо призначення керівників силових відомств.

"Нам потрібно перейти на формування чесної влади, бо якщо будуть тричі судимі "ляшки" (Олег Ляшко – депутат від БЮТ – ред.) приходити в українську владу і під мандатом недоторканності працювати, ми подолати корупцію не зможемо", - сказав Ющенко.

При цьому він зауважив, що сьогодні, відповідно до Основного Закону, і керівника Міністерства внутрішніх справ, і генерального прокурора призначає прем’єр-міністр через свою парламентську більшість.

Нагадаємо, раніше Ющенко звинувачував Тимошенко в тому, що вона начебто володіє найбільшою офшорною компанією на Кипрі. Втім, пізніше Київський апеляційний адміністративний суд визнав ці слова неправдивими.

Пізніше Центральна виборча комісія винесла Ющенку попередження за використання ефірного часу державного телебачення під час його робочих поїздок у регіони України для агітації як кандидата у президенти.

Читайте також:

ЦВК винесла попередження Ющенку за використання держтелебачення

Суд визнав слова Ющенка про офшори Тимошенко наклепом

Ющенко: Тимошенко благала мене закрити кримінальну справу проти неї

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: