Ющенко вимагає відставки Шуфрича

У телеграмі до прем'єр-міністра президент Віктор Ющенко вимагає звільнити Нестора Шуфрича через некомпетентність.

Нестор Шуфрич
УНІАН
Президент вимагає від голови уряду звільнити Нестора Шуфрича з посади міністра з надзвичайних ситуацій. Приводом стала дезінформація під час лісової пожежі в Херсонській області.
Президент України Віктор Ющенко надіслав прем’єр-міністрові України Віктору Януковичу телеграму щодо ситуації з лісовими пожежами у Херсонській області.

Як повідомляє прес-служба глави держави, у телеграмі президент, зокрема, зауважує: “у зв`язку із ситуацією, що склалася у Херсонській області внаслідок сильних пожеж, які продовжуються і на сьогоднішній день, звертаю Вашу увагу на некомпетентність міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи пана Шуфрича, який не знає реального стану справ, не в змозі організувати роботу з ліквідації пожежі та дезінформував з цього питання Президента України”.

Президент вимагає від прем’єр-міністра терміново організувати узгоджену роботу відповідних підрозділів Міністерства оборони України та Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи для вжиття вичерпних заходів з гасіння пожежі.

Крім того, Віктор Ющенко наголошує на необхідності прийняти рішення про відсторонення Нестора Шуфрича від виконання обов`язків міністра та в установленому порядку порушити питання про звільнення його з посади як такого, що неспроможний забезпечити доручену ділянку роботи. Про вжиті заходи Віктор Янукович має доповісти президентові особисто.

За словами голови Секретаріату президента Віктора Балоги, Віктор Ющенко вважає, що своєю фальшивою доповіддю керівник МНС ввів в оману не лише його, а й суспільство. "Міністр виявив свою цілковиту некомпетентність і непоінформованість. Президент вкотре переконався, що цей урядовець, як і у випадку з фосфорною аварією на Львівщині, не володіє ситуацією і не тримає в руках важелі керівництва. Тому глава держави вимагає від прем’єр-міністра прийняти рішення щодо подальшого перебування Нестора Шуфрича на міністерській посаді. Некомпетентним і непрофесійним людям нічого займати урядові пости. Провали у роботі таких діячів надто дорого обходяться людям і державі", - передав слова президента Віктор Балога.

Віктор Ющенко
Офіційний сайт Президента України
На думку Нестора Шуфрича, президент необґрунтовано змінив оцінку роботи з ліквідації лісової пожежі в Херсонській області.
Натомість сам міністр із питань надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич наголосив, що “під час візиту до штабу з ліквідації надзвичайної ситуації у Херсонській області Віктор Ющенко високо оцінив дії пожежних”. Про це він заявив сьогодні у Кіровоградській області, відповідаючи на запитання журналістів, які були присутні й особисто чули слова подяки рятувальникам від президента, як могло так статися, що кількома годинами пізніше Віктор Ющенко дав дуже низьку оцінку діям МНС щодо гасіння пожежі у Херсонській області, як це сказано у повідомленнях ЗМІ.

Як повідомили УНІАН у прес-службі міністерства, за словами Нестора Шуфрича, “ми захистили 5 населених пунктів, локалізували пожежу, фактично її загасили. Під час моєї розмови з Віктором Ющенком, він подякував і відзначив високий рівень підготовки рятувальників”.

“Особисто я, - наголосив міністр, - пишаюся ними, вдячний за ту самовіддану роботу, яка була зроблена ними вчора, сьогодні вночі і продовжується зараз. І я нікому не дозволю спекулювати на безпеці наших громадян та збережені добробуту нашої країни”. На переконання Нестора Шуфрича, “ті вислови, які пізніше сказав Віктор Ющенко журналістам, ображають тих людей які, ризикуючи своїм життям і здоров’ям, не дозволили вогню перекинутися на населені пункти”.

За словами міністра, “якби це стосувалося мене особисто, я би проігнорував та промовчав би щодо цієї оцінки, але це стосується рятувальників, які самовіддано ліквідували цю надзвичайну ситуацію і реальну загрозу. Вони робили це не заради президента, хто б ним не був, а заради людей. І завдання, яке було на них покладене, - виконане”.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: