Ющенко вимагає закрити шахту ім. Засядька

Президент наполягає на негайному закритті шахти ім.О. Засядька до з`ясування усіх обставин і причин трагедій.

На відео: пряма мова Віктора Ющенка.

Віктор Ющенко на шахті ім. Засядька під час трагедії
УНІАН
Віктор Ющенко вимагає негайно закрити горезвісну шахту
Як повідомили у прес-службі президента, у телеграмі глави держави на адресу прем`єр-міністра Віктора Януковича йдеться: "У зв`язку з черговою аварією на шахті ім. О. Засядька міста Донецька, яка потягла за собою людські жертви, наполягаю на негайному повному закритті цієї шахти до з`ясування усіх обставин і причин трагедій, що сталися 18 листопада, 1 та 2 грудня цього року".

Віктор Ющенко на шахті ім. Засядька під час трагедії
УНІАН
Віктор Ющенко вимагає негайно закрити горезвісну шахту
Президент вимагає невідкладного проведення службового розслідування дій посадових осіб, у т.ч. керівників відповідних державних органів, які допустили службове недбальство, дозволили роботу шахти до з`ясування причин першої трагедії.

"Матеріали такої перевірки направити генеральному прокурору України для вжиття передбачених законодавством заходів реагування. Про результати інформуйте мене особисто у триденний термін", – зазначає глава держави.

Як повідомляв iPlus, у неділю о 21.20 на аварійній ділянці шахти ім. О. Засядька стався третій вибух метано-повітряної суміші, внаслідок чого загинуло 5 гірників, ще 66 госпіталізовано.

Всього, станом на 7.00 понеділка, внаслідок першого (стався вночі 18 листопада) і третього вибухів на шахті ім. О. Засядька загинуло 106 гірників. На лікуванні після трьох вибухів перебувають 156 шахтарів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: