Ющенко вимагає закрити шахту ім. Засядька

Президент наполягає на негайному закритті шахти ім.О. Засядька до з`ясування усіх обставин і причин трагедій.

На відео: пряма мова Віктора Ющенка.

Віктор Ющенко на шахті ім. Засядька під час трагедії
УНІАН
Віктор Ющенко вимагає негайно закрити горезвісну шахту
Як повідомили у прес-службі президента, у телеграмі глави держави на адресу прем`єр-міністра Віктора Януковича йдеться: "У зв`язку з черговою аварією на шахті ім. О. Засядька міста Донецька, яка потягла за собою людські жертви, наполягаю на негайному повному закритті цієї шахти до з`ясування усіх обставин і причин трагедій, що сталися 18 листопада, 1 та 2 грудня цього року".

Віктор Ющенко на шахті ім. Засядька під час трагедії
УНІАН
Віктор Ющенко вимагає негайно закрити горезвісну шахту
Президент вимагає невідкладного проведення службового розслідування дій посадових осіб, у т.ч. керівників відповідних державних органів, які допустили службове недбальство, дозволили роботу шахти до з`ясування причин першої трагедії.

"Матеріали такої перевірки направити генеральному прокурору України для вжиття передбачених законодавством заходів реагування. Про результати інформуйте мене особисто у триденний термін", – зазначає глава держави.

Як повідомляв iPlus, у неділю о 21.20 на аварійній ділянці шахти ім. О. Засядька стався третій вибух метано-повітряної суміші, внаслідок чого загинуло 5 гірників, ще 66 госпіталізовано.

Всього, станом на 7.00 понеділка, внаслідок першого (стався вночі 18 листопада) і третього вибухів на шахті ім. О. Засядька загинуло 106 гірників. На лікуванні після трьох вибухів перебувають 156 шахтарів.

ВідеоПрезидент за заборону на роботи в шахті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: