Ющенко вимагає закрити телеканали, які ігнорують українську мову

Президент закликав "викидати з інформаційного простору" телеканали, які не дотримуються мовного законодавства.

Президент Віктор Ющенко звинувачує Національну раду з питань телебачення і радіомовлення у недостатньому контролі за дотриманням законодавства про телерадіомовлення, зокрема, у сфері дотримання мовного режиму трансляцій.

Про це він сказав під час наради з керівниками обласних державних телерадіокомпаній.

"Доки Національна рада буде такою беззубою, коли вона стане українською, коли буде ефективний контроль за тією політикою, що не є українською?.. чому той канал, який не поважає нашу мову, нашу історію, не викидається з інформаційного простору?", - обурився Ющенко.

На його переконання, телевізійники повинні бути поза політикою. Президент висловив своє незадоволення діяльністю українських телекомпаній. "Що нам заважає мати національний інформаційний простір? Чому нам байдуже, що відбувається в країні? Чому так переповнені "жовті" тематики?" - запитав він.

Ющенко також засмучений надлишком негативної інформації в телерадіопередачах. "Хочеш набратися песимізму - ввімкни будь-який український канал", - зазначив він.

Глава держави наголошує, що Україна має необхідні законодавчі норми для ведення достойної національної політики у сфері телерадіомовлення.

Читайте також:

Ющенко: українська мова важливіша за хліб та сало

Ющенко введе в армії "український національний" стройовий крок

У Росії готують до друку підручник з української мови

Севастопольських школярів змушують вивчати російський тюремний жаргон

ВідеоЮщенко вимагає закрити телеканали

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: