Ющенко: Вінський пішов через Євро-2012

За словами президента, наразі питання підготовки до Євро-2012 транспортної інфраструктури та аеропортів - "під великою загрозою".

Президент Віктор Ющенко вважає, що відставка міністра транспорту Йосипа Вінського пов'язана з недостатньо ефективною політикою уряду по відношенню до транспортної галузі, зокрема в контексті підготовки до проведення фіналу ЄВРО-2012.

Про це Ющенко сказав в інтерв'ю газеті "Україна молода", повідомляє прес-служба президента.

"Я знаю, що настрій у міністра був такий - якщо найближчим часом курс уряду не зміниться по відношенню до реформи галузі та зокрема по бюджетній увазі до тих проблем, що стоять сьогодні перед галуззю, немає доречності перебувати на цій посаді", - сказав він.

За словами президента, йдеться зокрема про те, що наразі питання підготовки до Євро-2012 транспортної інфраструктури та аеропортів - "під великою загрозою".

Нагадаємо, 17 червня міністр транспорту і зв'язку Йосип Вінський подав заяву про відставку із займаної посади.

"Моя заява обумовлена серйозними розбіжностями з прем’єр-міністром Юлією Тимошенко щодо політичних, кадрових, економічних питань, а також етики стосунків між членами Кабінету міністрів", - йдеться у заяві Вінського.

Раніше прєм'єр-міністр Юлія Тимошенко у ефірі українського телеканалу заявила, що група депутатів від БЮТ буде висувати на посаду президента міністра транспорту Йосипа Вінського.

Вінський повідомив, що не буде балотуватися на посаду президента. При цьому він вважає, що Тимошенко також не повинна брати участь у президентській кампанії.
"Враховуючи кризову ситуацію, будь-який міністр, у тому числі прем'єр-міністр, не має права балотуватися на президентських виборах", - підкреслив Вінський.

Він висловив упевненість, що Тимошенко "буде вимушена публічно вибачитись" за розповсюдження неправдивої інформації щодо його намірів брати участь у президентських виборах.

Читайте також:

Міністр транспорту Вінський подав у відставку

Сьогодні Тимошенко вкаже Вінському на двері

Задирко спростовує інформацію про висування Вінського у президенти

Вінський вимагає у Тимошенко вибачень і готовий піти у відставку

Тимошенко: частина БЮТ висуне у президенти Вінського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: