Ющенко вирішив створити Інститут мозку

У науковій установі будуть проводиться фундаментальні і прикладні дослідження мозку. Гроші наказано виділити з бюджету на наступний рік.

Президент Віктор Ющенковирішив створити Інститут мозку - головну науково-дослідну установу з визначення пріоритетних напрямів вивчення мозку.

Про це йдеться в указі президента №1094 від 22 грудня.
"Підтримати ініціативу Міністерства охорони здоров’я України про створення Інституту мозку як головної науково-дослідної установи з визначення пріоритетних напрямів вивчення мозку", - сказано в указі.

Згідно з указом, у науковій установі будуть проводиться фундаментальні і прикладні дослідження в сферах неврології, психіатрії, психології і нейрореабілітації, розробка, запровадження і реалізація програм досліджень мозку та мозкової діяльності, новітніх технологій у цій сфері, а також підготовка, перепідготовка і підвищення кваліфікації фахівців з неврології, психіатрії, психології і нейрореабілітації, їх дистанційне навчання.

Інститут створюється з урахуванням погіршення стану здоров’я населення та з метою забезпечення комплексного підходу до виявлення і лікування захворювань мозку та запровадження сучасних методів їх профілактики і лікування.

Ющенко доручив Кабінету Міністрів забезпечити в місячний термін вирішення питань щодо створення Інституту мозку, а також передбачити при доопрацюванні проекту державного бюджету на 2010 рік необхідні бюджетні призначення для функціонування та утримання Інституту мозку.

Читайте також:

Вчені розшифрували генетичний код меланоми і раку легенів

БЮТ: Черновецький збирається лікувати іноземців за рахунок киян

Ющенко скасував запровадження платної освіти і медицини

В Україні бракує лікарень для онкохворих дітей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: