Ющенко висловлює Януковичу невдоволення в офіційних листах

Ющенко у листі до прем'єра висловив занепокоєння щодо ситуації, що склалася у сфері приватизації об'єктів державної власності.

Президент Віктор Ющенко у своєму листі до прем'єра Віктора Януковича висловив занепокоєння щодо ситуації, що склалася у сфері приватизації об'єктів державної власності.

Як повідомляє прес-служба президента, він зазначив, що продаж пакету акцій ВАТ "Луганськтепловоз" і ВАТ "Комсомольське рудоуправління" свідчать про утвердження практики "кулуарної приватизації" державної власності.

Зважаючи на те, що такий стан справ склався напередодні приватизації найбільш привабливих державних об'єктів – ВАТ "Укртелеком" та ВАТ "Одеський припортовий завод", Ющенко вважає за необхідне запровадити механізми, спрямовані на забезпечення прозорості та відкритості приватизації об'єктів державної власності.

В іншому листі до Януковича президент висловив глибоку стурбованість ситуацією із використанням бюджетних коштів, які спрямовуються на культурно-мистецькі цілі.

Ющенко висловлює Януковичу своє невдоволення в офіційних листах
Зокрема, у 2006 році за програмами "Українська книга" кошти були використані на 27,3% від запланованих, "Створення та розповсюдження національних фільмів" – на 41,4%; фінансування заходів бюджетної програми "Забезпечення розвитку та застосування української мови" порівняно з попереднім роком скоротилося майже втричі.

Президент зауважив, що однією з причин незадовільного стану виконання названих програм є ускладнення тендерних процедур закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти, що ставить під загрозу реалізацію цілої низки бюджетних програм у 2007 році.

Ющенко попросив Януковича взяти це питання під особистий контроль.

Іншим листом президент висловив необхідність особистого розгляду прем’єр-міністром стану виконання рішення РНБОУ щодо вирішення проблем адміністрування ПДВ та його відшкодування з бюджету та інформування глави держави про результати до 11 червня.

Ще в одному листі до прем’єра Ющенко просить активізувати роботу уряду задля дотримання вимог чинного законодавства щодо тютюнокуріння.

Президент також звернувся до Кабінету міністрів з листом щодо дестабілізації на ринку м'ясної продукції, спричиненою завезенням м'яса через СЕЗ і ТПР.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: