Ющенко висунув Мєдвєдєву ультиматум: жодних ультиматумів

Віктор Ющенко про відносини України та Росії: "або ми говоримо про нові принципи, або говоримо, як імперія з колонією".

Президент України Віктор Ющенко готовий до діалогу зі своїм російським колегою Дмитром Мєдвєдєвим, але за умови організації "добросусідського" формату відносин.

"Або ми говоримо про нові принципи організації наших відносин (України і Росії), або ми говоримо, як імперія говорить з колонією", - сказав він журналістам у Криму.

Ющенко підкреслив неприпустимість відносин у режимі ультиматумів. "Я не допущу такої тональності з Українською незалежною державою", - заявив він.

Президент підкреслив, що режим відносин між Україною і Росією, як і відносини України з іншими сусідами, має бути діловим і добросусідським. "Підтримувати діалог добросусідства з кожним сусідом – це мій обов’язок", - вважає Ющенко.

Нагадаємо, нещодавно Віктор Ющенко розповів, що надіслав президенту РФ Дмитру Мєдвєдєву листа з пропозицією про двосторонню зустріч, але відповіді так і не отримав. Офіційний представник МЗС Росії заявив, що Мєдвєдєв від зустрічі не відмовлявся, а у п'ятницю, 9 жовтня, в Кишиневі пройде Рада глав держав СНД, в якій братимуть участь і Ющенко, і Мєдвєдєв.

Читайте також:

Ющенко: діди будуть пишатися мною на тому світі

МЗС РФ: Мєдвєдєв не відмовлявся від зустрічі з Ющенком

Ющенко та Мєдвєдєв потраплять за один стіл

Мєдвєдєв пригадав Ющенку усі його антиросійські провокації

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: