Ющенко висунув Мєдвєдєву ультиматум: жодних ультиматумів

Віктор Ющенко про відносини України та Росії: "або ми говоримо про нові принципи, або говоримо, як імперія з колонією".

Президент України Віктор Ющенко готовий до діалогу зі своїм російським колегою Дмитром Мєдвєдєвим, але за умови організації "добросусідського" формату відносин.

"Або ми говоримо про нові принципи організації наших відносин (України і Росії), або ми говоримо, як імперія говорить з колонією", - сказав він журналістам у Криму.

Ющенко підкреслив неприпустимість відносин у режимі ультиматумів. "Я не допущу такої тональності з Українською незалежною державою", - заявив він.

Президент підкреслив, що режим відносин між Україною і Росією, як і відносини України з іншими сусідами, має бути діловим і добросусідським. "Підтримувати діалог добросусідства з кожним сусідом – це мій обов’язок", - вважає Ющенко.

Нагадаємо, нещодавно Віктор Ющенко розповів, що надіслав президенту РФ Дмитру Мєдвєдєву листа з пропозицією про двосторонню зустріч, але відповіді так і не отримав. Офіційний представник МЗС Росії заявив, що Мєдвєдєв від зустрічі не відмовлявся, а у п'ятницю, 9 жовтня, в Кишиневі пройде Рада глав держав СНД, в якій братимуть участь і Ющенко, і Мєдвєдєв.

Читайте також:

Ющенко: діди будуть пишатися мною на тому світі

МЗС РФ: Мєдвєдєв не відмовлявся від зустрічі з Ющенком

Ющенко та Мєдвєдєв потраплять за один стіл

Мєдвєдєв пригадав Ющенку усі його антиросійські провокації

ВідеоЮщенко висунув Мєдвєдєву ультиматум

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: