Ющенко висунув ще одну вимогу до закону про держбюджет на 2010 рік

Ющенко не підпише бюджет, якщо в документі не буде передбачено фінансування споруджуваних мостів через Дніпро.

Президент Віктор Ющенко висунув ще одну вимогу до закону про держбюджет на 2010 рік.

Про це він сказав, виступаючи на церемонії відкриття Дня міста в Запорожжі 10 жовтня.

За словами президента, він не підпише його, якщо в документі не буде передбачено фінансування споруджуваних мостів через Дніпро і реконструкцію проїзної частини Дніпрогес у Запорожжі.

"Я не підпишу бюджет-2010, у якому не буде передбачено фінансування цих значимих об'єктів", - запевнив він мешканців Запорожжя.

Ющенко повідомив, що в п'ятницю він підписав наказ, у якому доручив уряду забезпечити необхідне фінансування для будівництва мостів і проведення реконструкції проїзної частини греблі, що знаходиться в аварійному стані.

Нагадаємо, у проекті держбюджету на 2010 рік не передбачені кошти для будівництва двох нових мостів через Дніпро в Запорожжі.

На 2009 рік для будівництва мостів у Запорожжі було передбачено 100 млн. грн. Тим часом, місцева влада неодноразово заявляла про необхідність збільшення фінансування в зв'язку з аварійним станом двох смуг автопереїзду через греблю Дніпрогес, і в зв'язку з виробленням ресурсу мостів Преображенськ.

Так, мер Карташов раніше говорив про те, що в 2009 році для закупівлі необхідних матеріалів і продовження робіт буде потрібно додатково 500 млн. грн. За його словами, для збереження темпів будівництва в 2010 році необхідно 1,4 млрд. грн.

На реконструкцію проїзної частини греблі буде потрібно понад 30 млн. грн.

Читайте також:

ДніпроГЕС може провалитися під землю

Верховна рада кинула бюджет Тимошенко напризволяще

Ющенко не підпише "антивійськовий" бюджет Тимошенко

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: