Ющенко витратив на зарубіжні візити 21 млн гривень

Попередник Ющенка на посаді головного українця - Леонід Кучма - у 2004 році за цією статтею витратив лише 5,9 млн грн.

У закордонні поїздки президент України везе величезну свиту, витрачає мільйони, але часто не привозить звідти нічого корисного для країни - ні важливих договорів, ні серйозних контрактів.

Тема ефективності закордонних вояжів президента виникла неспроста. За роки свого правління він здійснив 76 поїздок. Якщо в перший рік його президентства в бюджеті на них було виділено 15,7 млн грн., То в цьому - 20,9 млн грн.

Попередник Ющенка на посаді головного українця - Леонід Кучма - у 2004 році за цією статтею витратив лише 5,9 млн грн.

Пролетів з музикою - під таким девізом 15-16 вересня відбувся візит глави держави Віктора Ющенка до Туркменістану. Оскандалився цю поїздку бютівець Микола Томенко, віце-спікер парламенту, який заявив, що до свого туркменського колегу президент полетів відразу на двох літаках.

"До складу делегації увійшло значна кількість чиновників, супроводжуючих осіб і музикантів", - додав фарб в картину президентського "гріхопадіння" віце-спікер.

Нагадаємо, витрати на утримання глави держави в 2009 році збільшилося на третину. На президента і структури, які його обслуговують, виділено 1,6 мільярда гривень.

Також український гарант Конституції залишив далеко позаду Верховну раду і Кабінет міністрів, бюджет яких в 2009 році був запланований на рівні 1,0 і 0,5 мільярда відповідно.

Утримання президента подорожчало на 31%, парламенту — на 21%, уряду – на 17%.

Читайте також:

Ющенко подорожчав

Бюджетні витрати на вибори президента урізали на півмільярда

Президент вимагає збільшити витрати армії, інакше не схвалить бюджет

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: