Ющенко визнав, що з нього поганий політик

Глава держави розповів, що вважає себе не політиком, а фінансистом, і раніше прагнув триматися якнайдалі від політики.

Президенту Віктору Ющенку не подобається політика. Про це він заявив 15 січня під час презентації своєї книги вибраних промов "До нації".

"Я не політик, я фінансист, на всіх попередніх посадах я собі повторював: Вітя, ти повинен бути якнайдалі від політики", - сказав він. Водночас він додав, що не міг не підтримувати національний рух в Україні.

Говорячи про своє прем’єрство, Ющенко зауважив, що він, можливо, був першим і єдиним прем’єр-міністром, у якого не було своєї партії, газети, біржі, шахти тощо. "Але я був таким – біла ворона в українській політиці", - сказав він.

Пригадуючи ті часи і важкий стан української економіки, глава держави зауважив, що йшов на цю посаду як на Голгофу. "Це Голгофа, і це, до речі, те, що буде з наступним прем’єром, який прийде після Тимошенко та отримає розбиту країну", - сказав Ющенко.

На його переконання, нового прем’єра мають підтримувати всі 47 млн українців. "Це той повинен бути прем’єр, який має почистити Авгієві стайні", - сказав глава держави.

Ющенко зауважив, що після прем’єрства його "привели в політику". Він ще раз наголосив, що не є політиком, а хоче бути державником.

"Я не люблю політики, але потрібно розуміти, що без політики не можна збудувати націю", - сказав він, зауваживши, що після приходу в політику можна отримати "біль і хамство", і не лише по відношенню до політика, але й до його родини.

"І ми, політики, повинні брати на себе виклики від дуже часто нечесних людей, які часто сприймають політику як "кормушку", - сказав Ющенко, додавши, що сьогодні політика дуже часто приваблює корупціонерів і криміналітет.

"І ти повинен йти у це багно тільки з однією мрією – не від того, що мені там легше і ти там купаєшся, а від того, що перед тобою твоя місія", - сказав президент, вкотре підкресливши, що його пріоритетами є демократія і свобода, єднання української нації, єдина помісна церква та євроатлантична інтеграція.

Читайте також:

Саакашвілі не підтримає Ющенка на виборах

Янукович переплутав Балаклею і Балаклаву

Ющенко попереджає про суспільні протистояння після виборів

Ющенко: шапки Януковича – ніщо порівняно зі злочинами Тимошенко

ВідеоЮщенко розповів, що вважає себе не політиком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: