Ющенко: Вона – криза і катастрофа. Вона не переможе

Ющенко впевнений в своїй перемозі, і вважає Тимошенко катастрофою.

Президент України Віктор Ющенко озвучив причини своєї упевненості в перемозі на майбутніх президентських виборах, а також підкреслив, що кандидат в президенти Юлія Тимошенко не зможе отримати перемогу на виборах 17 січня.

Про це він сказав сьогодні під час лекції про міжнародне положення України перед викладачами і студентами Київського інституту міжнародних відносин.

Зокрема, відповідаючи на питання студентів, чому він такий впевнене в своїй перемозі на виборах, Ющенко сказав: "Я упевнений в своїй перемозі, тому що я упевнений у вас. Я добре знаю, що вам необхідне. Тому що вам не потрібне рабство, вам не потрібний вчорашній день, тому що ви - європейці".

Також глава держави підкреслив: "Вона (Тимошенко - ред.) не переможе. Тому що якщо вона переможе, кожний з вас програє. Тому що вона - катастрофа. Вона - це криза. І тому бійтеся, як вогню, альянсу цієї парочки (Юлії Тимошенко і Віктора Януковича, - ред.)".

"Альянс Янукович-Тимошенко завжди був і завжди буде. Їх мета - поділити країну на сфери впливу на багато років. Дайте Тимошенко гарантію, що вона буде вічним прем'єром, а Януковичу, що він буде вічним президентом - ми на 15-20 років втратимо те, що ми сьогодні називаємо демократичними завоюваннями і незалежною Україною. Тому що це буде кремлівська політика", - сказав глава держави.

Нагадаємо, раніше Ющенко заявив, що його опоненти на президентських виборах прем’єр-міністр Юлія Тимошенко та лідер Партії регіонів Віктор Янукович у разі перемоги на виборах глави держави не шануватимуть демократію та свободу слова.

"Бо на таких засадах вони не втримаються – вони сповідують протилежне", - сказав він і додав, що "ми будемо всі співати Нюрку чи Мурку, що там співають?".

Читайте також:

Ющенко: президентські вибори під загрозою зриву

Ющенко: У разі перемоги Януковича чи Тимошенко всі будемо співати "Мурку"

Ющенко назвав дві головні невдачі часів свого президентства

Ющенко: політика Тимошенко - комунізм у квадраті
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: