Ющенко: ВОНА - це криза

Президент звинуватив прем'єра у кризі, що скалалася в українській армії, та пообіцяв спеціально зібрати РНБО, щоб вирішити проблему.

Президент Віктор Ющенко звинуватив прем'єра Юлію Тимошенко в проблемах із фінансуванням армії та пообіцяв провести спеціальне засідання Ради нацбезпеки та оборони для вирішення цього питання.

Про це він заявив на зустрічі з виконуючим обов’язки міністра оборони Валерієм Іващенком. Також глава держави доручив протягом трьох днів підготувати пропозиції щодо оптимізації завдань армії, в тому числі щодо пониження рівня виконання бойових завдань.

Усю відповідальність за ситуацію в армії президент поклав на прем'єра Юлію Тимошенко. "Вона працює. Я маю на увазі, вона – це криза. І не дай Боже, щоб вона перемогла. Ми маємо зробити все, щоб вона з нами не жила", - сказав Ющенко.

Президент зауважив, що зараз відбувається  процес руйнації армії, "в якому є відповідальність, вірніше безвідповідальність, однієї людини - прем’єр-міністра".

Ющенко підкреслив, що кожного місяця Тимошенко звітує, що бюджет виконано на 101-102%, і глава держави не розуміє, чому ці гроші не доходять до армії.

На думку Ющенка, політичні шоу та політичний піар, який, на його думку, влаштовує глава уряду, має прикрити лише одне – тотальну кризу у всіх галузях української економіки.

Він також назвав політику прем’єр-міністра щодо фінансування Збройних сил ганьбою. При цьому президент відзначив, що сьогодні рівень завдань армії, починаючи від бойового чергування, забезпечується не в повній мірі.

"Це не моя політика", - сказав президент, зауваживши, що змушений особисто зайнятись питанням фінансування армії.

Нагадаємо, Ющенко також доручив Тимошенко протягом двох днів забезпечити нормальне фінансування армії.

Він розкритикував уряд за те, що з 12,8 мільярда гривень, передбачених державним бюджетом на поточний рік для фінансування армії, за 10 місяців цього року виділено 7,3 мільярда гривень.

Читайте також:

Ющенко дав Тимошенко два дні, щоб знайти гроші на військо

Ющенко: при мені українці прожили найкращі роки свого життя

Ющенко обізвав Тимошенко бомжем

ВідеоЮщенко: ВОНА - це криза

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: