Ющенко вперше поїхав до Бельгії

У ході візиту заплановані зустрічі президента України з Королем бельгійців Альбертом II, прем'єр-міністром країни Германом ван Ромпеєм.

Президент України Віктор Ющенко 15 жовтня розпочне дводенний офіційний візит до Королівства Бельгія – перший в історії двосторонніх відносин офіційний візит глави української держави до цієї країни. Про це повідомляє Головна служба інформаційної політики Секретаріату президента.

У ході візиту заплановані зустрічі президента України з Королем бельгійців Альбертом II, прем'єр-міністром країни Германом ван Ромпеєм, головою Сенату Арманом де Деккером.

Передбачено зустрічі з керівництвом Федерації бельгійських підприємців, представниками органів місцевого самоврядування. Зокрема, йтиметься про використання досвіду Бельгії у підготовці України до Євро-2012 та залучення бельгійських інвесторів до відповідних інфраструктурних проектів у нашій державі.

У рамках зустрічей глави держави також планується обговорення можливостей поглиблення українсько-бельгійського співробітництва в енергетичному секторі, у тому числі щодо використання відновлювальних джерел енергії.

Під час перебування президента України у Брюсселі також передбачено зустрічі з президентом Європейської Комісії Жозе Мануелем Баррозу та новообраним Президентом Європейського Парламенту Єжи Бузеком. На порядку денному переговорів з керівниками європейських інституцій – обговорення актуальних питань взаємин між Україною та ЄС, зокрема, щодо стану підготовки Угоди про асоціацію, подальшого прогресу в безвізовому діалозі, підготовки до XIII Саміту Україна – ЄС, поглиблення секторального співробітництва, насамперед в енергетичній сфері.

Читайте також:

Бельгія бачить Україну в ЄС

Бельгія наказала двом російським дипломатам якнайшвидше залишити країну

Бельгія відпустила підозрюваних в тероризмі

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: