Ющенко впевнений, що Раді допоможе лише саморозпуск

Президент вважає, що політика в стінах національного парламенту давно вже формується за його лаштунками.

Президент Віктор Ющенко називає одним із можливих шляхів розв'язання парламентської кризи саморозпуск Верховної ради. Про це він сказав після зустрічі зі спікером парламенту Володимиром Литвином.

"Сьогодні в українському парламенті більшості немає. Те, що ми маємо в українському парламенті, не забезпечує прийняття 226 голосами будь-якого закону. Це парламентська криза, яка виникла в результаті ігнорування базових засад української Конституції", - цитує главу держави його прес-служба.

Президент закликав політичні сили парламенту чітко визначитися, чи є більшість у парламенті реальною і здатною ухвалювати законодавчі рішення, або такої більшості немає.

"Якщо більшість реальна, вона має нести відповідальність. Якщо цієї більшості немає, парламент у рамках чинної Конституції має шукати відповідь у відповідному переформатуванні коаліції. Якщо і це неможливо, як стверджує Конституція, наступний можливий крок подолання цієї кризи - це саморозпуск українського парламенту", - сказав Ющенко.

Президент вважає, що ситуація, що склалася у Верховній раді, вигідна двом політичним силам.

"Ситуація, яка склалася у парламенті, є комфортним середовищем, яке було сформовано для того, щоб діяти безвідповідально сьогодні, в тому числі і у виконавчій функції", - сказав він.

"Насправді український парламент давно перестав бути центром прийняття політичних рішень. Політика в стінах національного парламенту давно вже формується за його лаштунками. Це інтриги двох політичних сил. По суті, це інтриги двох людей", - підкреслив президент.

Ющенко закликав Литвина і лідера опозиції "діяти публічно", що може допомогти вийти парламенту з кризи, в якій він постійно перебуває.

Читайте також:

Депутатам запропонували застрілитися прямо у Раді

Литвин: ми розвалимо все, що можна розвалити

У Верховній раді на журналістку напав комуніст

Спікер запропонував розпустити "театр абсурду" Раду

ВідеоЮщенко: Раді допоможе саморозпуск

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: