Ющенко впевнений, що Янукович підкоригує погляди відносно Росії

Екс-президент впевнений, що його наступник підкорегує свої погляди на вступ України до спільного з РФ економічного простору.

Екс-президент Віктор Ющенко вважає, що заяви нового глави держави Віктора Януковича відносно інтеграції України у Єдиний економічний простір з Росією зазнають корекції.

Про це він сказав на зустрічі з президентом Європарламенту Єжи Бузеком. "Я розумію, що були зроблені деякі заяви, у тому числі які стосувались Єдиного економічного простору. Думаю, що це питання, яке зазнає корекції. Я переконаний у цьому", - наголосив Ющенко.

Він вважає, що європейський курс України є безальтернативним. З огляду на це, екс-президент попросив зробити все можливе, щоб Угода про асоціацію, яка включає в себе і питання зони вільної торгівлі між Україною і Європейським Союзом, була підписана.

У свою чергу, Бузек наголосив, що для Європейського Союзу Україна є дуже важливим гравцем. Він високо оцінив вклад Ющенка в утвердження демократії в Україні і висловив сподівання, що ця тенденція буде збережена.

"Ми б хотіли, щоб ті демократичні тенденції, які Ви заклали, залишились в українській політиці", - сказав Бузек.

Також він наголосив на важливості того, аби Україна мала сталий розвиток і не було різких рухів, які спостерігались останнім часом.

Нагадаємо, зі свого боку, глава МЗС Росії Сергій Лавров висловив упевненість в тому, що президентство Януковича дозволить РФ і Україні встановити відносини, що будуть ґрунтуватися на підставах взаємної поваги.

Віктор Янукович збирається відвідати Москву 5 березня. перед цим він відправиться з першим президентським візитом до Брюсселя.

Читайте також:

Перші призначення президента Віктора Януковича

Ющенко розповів, що відчув, коли Янукович став президентом

Європа сподівається, що Янукович відбере у Бандери звання Героя

ВідеоЮщенко розповів європейцям про позицію Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: