Ющенко вручив королеві Швеції "Квадригу"

Президент України вручив Королеві Швеції Сільвії щорічну премію “Квадрига” у номінації “Об’єднані, ми проявляємо турботу”.

Президент України Віктор Ющенко вручив Її Величності Королеві Швеції Сільвії щорічну берлінську премію “Квадрига” у номінації “Об’єднані, ми проявляємо турботу”.

В середу в Берліні, виступаючи на церемонії нагородження, президент України підкреслив, що для нього “велика честь – бути серед людей, які зробили великий внесок у покращення світу. Для мене є великою честю вручити нагороду – премію за світовий внесок у доброчинство”.

Як відомо, торік Віктор Ющенко сам отримав “Квадригу”.

Відповідаючи на запитання журналістів перед церемонією нагородження, Ющенко підкреслив, що для нього “Квадрига” – це “перша премія Європи, яка засвідчує персональний внесок людини, яка її отримує, в розбудову демократії, свободи й миру”.

Після цього президент України завершив свій одноденний робочий візит до Німеччини.

ДОВІДКА. Засновником щорічних премій "Квадрига" є німецька фундація "Веркштат Дойчланд" – суспільно-політична організація, що об’єднує представників політичних, ділових і мистецьких кіл з метою розвитку міжнародного діалогу та співпраці між країнами.

Основним символом фундації та самої премії є скульптурний ансамбль Квадрига на Бранденбурзьких воротах у центрі Берліну, що символізує об’єднання Німеччини, Європи та єдність загальнолюдських цінностей.

Назва премії походить від скульптурної групи – четвірки коней.

У 2005 році премію "Квадрига" отримав колишній федеральний канцлер Німеччини Гельмут Коль.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: