Ющенко вважає, що на нього тиснуть імпічментом

Президент вважає, що залишилося 3-4 місяці до початку виборчої кампанії і дехто фальстартує уже.

Віктор Ющенко
Президент України Віктор Ющенко вважає імпічмент інструментом тиску на президента.

"Відбувається дрібних примітивних маневрів. Чинити вплив на президента, чинити тиск, маючи на увазі, що багато сценаріїв, які сьогодні існують у тих чи інших політичних сил, вже на порядку денному", - впевнений президент.

"Залишилося 3-4 місяці до початку виборчої кампанії, нетерпіння є велике, дехто у фальстартах уже", - зазначив він.

На думку Ющенка, "Україна хворіє цілим системним комплексом недоліків у конструкції влади, і особливо після 2004 року, коли відбулася непродумана, потайки, так звана конституційна реформа".

Президент переконаний, що сьогодні основна ціль - формування загального антикризового пакету, а для цього треба мати консолідовану позицію.

"Парламент немає сьогодні політичної більшості, це значить вони не мають політичної відповідальності перед людьми. В нас немає більшості. Жоден політик не бачив 226 підписів нардепів, що формують нинішню коаліцію. Нестабільність як ракові метастази перекинулась на інші інститути, це недолік парламенту", - зазначив глава держави.

Окрім того, президент переконаний, що треба йти на парламентські вибори.

"Необхідно сформувати систему конституційного ладу. Треба, щоб українська нація через механізм всенародного референдуму висловилася. Це те, що принесе збалансованість і стабільність. Час в нас є.

Інша небезпека, що деякі політики хотіли повторити політику 2004 р. Я б не хотів щоб Україна повернулася в 2004 р. Треба провести всенародний референдум і поставити крапку", - сказав він.

Нагадаємо, сьогодні на сайті ВР було оприлюднено закон про тимчасові слідчі комісії, спеціальну тимчасову слідчу комісію і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради.

Читайте також:

Колишній соратник Ющенка створив власну партію

Ющенко закликає банки зменшити відсотки по кредитах

Ющенко підписав закон про підтримку "Артека" й "Молодої гвардії"

Ющенко: Україна марно прожила 2008 рік
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: