Ющенко вважає Тимошенко головним фальсифікатором на виборах-2010

На думку президента, у першому турі виборів в інших кандидатів немає мотивів працювати над фальсифікацією.

Президент Віктор Ющенко вважає, що від прем’єр-міністра Юлії Тимошенко виходитиме найбільша загроза фальсифікацій результатів виборів у першому турі.

"Загроза №1 буде виходити від Тимошенко. Або по темі масового зриву підрахунку голосів, або фальсифікацій (загроза) виходитиме від однієї сили", - запевнив президент на підсумковій прес-конференції 12 січня.

"У першому турі немає в інших учасників мотивів працювати над фальсифікацією. Тому що така проблема буде тільки в однієї політичної сили, в одного кандидата з трьох – це у Тимошенко. І тому я загострюю вашу увагу: публічно попереджаю прем'єр-міністра поводитися відповідно до закону, щоб у нас були чесні і законні вибори", - сказав президент.

За словами Ющенка, до нього "надходить інформація, що є розробки певної політичної сили, щоб завалити суди на другий день після 17 січня позовами щодо порушення процедури формування списку і голосування на дому".

Ющенко запевнив, що у випадку ухвалення парламентом змін до закону про вибори щодо обмеження голосування на дому, він його підпише. Президент порадив при цьому парламенту ухвалити в другому і третьому читанні внесені ним зміни до закону. Насправді ці зміни вже провалені парламентом і він не може їх розглянути.

При цьому Ющенко нагадав, що одним з ініціаторів нинішнього закону був БЮТ. "І лише зараз, коли загроза проходу Тимошенко в другий тур стала реальною, тоді виникла потреба самої Тимошенко як циган сонцем крутити цим законом і прийти до підтримки президента, щодо звуження можливості голосування на дому", - заявив президент.

Читайте також:

Ющенко: президентом буде той, хто вийде в другий тур із Януковичем

Тимошенко винесе держбюджет-2010 на всенародне обговорення

Ющенко назвав партію Тимошенко білою сектою

Ющенко пропонує "покінчити" з Тимошенко

ВідеоЮщенко вважає Тимошенко головним фальсифікатором

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: